Yavin

Nevíte, jak se jmenoval Dokument ČT o životě ve vybydlené čtvrti v Rusku??

Ahoj, na ČT 2 jsem viděl (asi 2 roky zpátky) dokument o životě komunity lidí v nějaké polorozbořené čtvrti plné vybydlených paneláků po ruských vojácích. Vzpomínám si, že ta čtvrť je nebezpečná a tak se do ní odváží málokdo kromě obyvatel. Odehrává se to myslím v některé z pobaltských republik. Takže možná nějaká část Rigy, nebo tak… Nevíte prosím někdo název toho pořadu nebo spíše té části města o které to je?

Odpovědi
Mirdas

Že by

země kde včera znamená zítra a nebo obráceně ?

Možná bude lepší se s dotazem obrátit přímo na Českou televizi.
_