Krejcík

Dokáži se zamilovat do dívky na fotce a obdivovat ji pro její krásu, jsem normální?

Zdravím, stává se mi občas, že se doslova zamiluji do holky jen podle fotky/videa na internetu, cítím jak kdyby ona byla ta pravá pro celý můj život, i když vím, že to je totálně naivní a ani bych to tak teď nechtěl. Potom třeba chodím na internet a vyhledávám další fotky této holky, ale v realitě si s ní nikdy nepromluvím, protože mám nízké sebevědomí a jsem ošklivý. (je to tak :D) Nemám na mysli celebrity, ale dívky z blízkého okolí. Mí přátelé by řekli, že je to „slušná ku*da, pěkná rajda, pr*inka“ nebo něco takovýho, ale já prostě dívku dokážu obdivovat pro její skutečnou krásu a podle výrazu dokážu i odhadnout povahu, připadám si úplně jinej, nezajímají mě až tak prsa a zadek, jako to, jak se ta dívka dokáže usmát a nebo jak hezky se dokáže upravit. Mívám sny o tom, jak se probouzím vedle krásné dívky a jdu ji udělat snídani a ona se na mě usměje a jen to mi udělá radost. Jsem divný?

Nejlepší odpověď
Questman

Zníš, jako by ti bylo tak 15, vážně si chceš povídat o svých prvních sexuálních touhách s neznámými lidmi na internetu nebo si od nich nechávat dokonce radit?
Ale notak.. Nepřemýšlej o blbostech, nespamuj a žij si život jak chceš, ona se jistě brzy nějaká najde (v horizontu pěti let zaručeně, pokud nejsi úplné jelito).

A jop, jsi divný, že to píšeš sem. Tak, jak jsi to napsal to zní, jako by to psal nějaký úchyl :)

Další odpovědi
majestic

Divný rozhodně nejsi, erekci má sem tam skoro každý, kdo k tomu má určité prostředky.

ivzez

Lidské city ani pocity divné nejsou.

Ale za „zvláštní“ považuji skutečnost,
že je někdo schopen se o ně „podělit“
s neznámými lidmi v internetu.