Michal Kole

Dokáží se naučit plavat i mentálně postižení do jakého IQ?Do jaké hodnoty IQ dokáží pochopit pascalův a archimédův zákon

Nejlepší odpověď
Lucijej

Na to, aby se člověk naučil plavat, nemusí být nijak inteligentní. Na to stačí jen znát ty správné pohyby, a pak už jen procvičovat a procvičovat.
Někteří lidé se naučí plavat bez pomoci ostatních, pouze instinktivně, když vytrvají a dostatečně procvičují a proč? Protože opakování je matka modrousti :o)

Další odpovědi
Protiva

Naopak, dutý člověk se naučí plavat velmi rychle. Bohužel pravděpodobně nezvládne pohyb žádaným směrem a může padnout vysílením po marné snaze se dostat ke břehu, který se mu z nepochopitelných příčin bude neustále vzdalovat.

Rocker

Do jakého IQ se naučí plavat nevím,ale myslím že mentálně postižený člověk má asi jiné starosti,než řešit Archimedův zákon.

Drap

Pochopení zákonů k zvládnutí umění plaveckého, neni nutnou podmínkou

Lakeysha

pes taky plave bez archimédova zákona, tak nevim, na co by ho potřeboval postižený člověk…