garibaldi

dokáží scio testy ovlivnít přijetí na školu ?

Odpovědi
Lorrien

Jestli myslíš Scia, co se dělají u přijímaček, tak ano, jsou to přece samotné přijímací testy.
Pakliže máš na mysli ty nanečisto, co se dělají ještě na základní škole pro srovnání různých škol, ty na přijetí vliv nemají.

ahold

Scio testy jsou v podstatě první vyřazovací před přijímačkami. Jejich výsledky se zasílají na VŠ a podle percentilu je uchazeč pozván, nebo ne k přijímacím zkouškám.Scio testy mají 5 kol a odesílá se nejlepší výsledek. Hodně štěstí. 🙂