ChristinaK

Dokážete vytvořit 200 hlasů do soutěže z unikátních IP adres ?

Dobrý den. Účastním se jedné soutěže a mám dojem, že mnohé slečny, které mi konkurují, sbírají hlasy rychlostí světla. Proto jsem pídila na internetu po nějakých tricích a návodech, jak hlasy získat rychleji a našla jsem stránku, ve které se hovoří o vypnutí senssion/cookies, nebo také o utilita wget. Zkrátka jsem z toho vydedukovala, že jde hlavně o unikátnost IP adresy. Avšak já na tyto věci vůbec nejsem, a proto bych byla ráda, kdyby se našel nějaký chytrý človíček, který by mi s tímto pomohl, byla bych moc vděčná :) (email- kikusa3@seznam.cz)
Doplňuji:
Jsem moc vděčná za vaše rady, avšak jako naprostý neználek jsem si z toho moc nevzala :( Nemohli byste to vysvětlit trošku polopatičteji? :D Také nemám ráda lži a podvody, ale pokud jistou šanci na výhru, a najednou se tam přihlásí slečna, která během 30 minut nasbírá 40 hlasů, tak hrajte potom fér…

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak nepomůžu, jelikož to je podvod, ale jen ti řeknu, že se to dá udělat mnoha způsoby. Třeba tím jedním je proměnná IP adresa a ne statická. Pak stačí vypnout a zapnout net a je to.
Doplňuji:
A jak jsem se díval, tak nepotřebuješ podvádět, jsi hezká a pokud nejsou hlasující slepí, tak máš šanci :)

Další odpovědi
anonym

Stačí rozšířit malware – co třeba přesměruje každý link na hlasovací URL… (Poškození si jej snadno odstraní a v této věci stačí přeci jediné použití – nemusí to být ani trochu záludné.) Rovněž bot/… Jsem hacker (dávám humoreskami najevo své znalosti), avšak ne černý hacker. A především: Neumíš-li hrát čestně, pak stejně nikdy nevyhraješ.
Doplňuji:
Nechápu, proč by mělo být nemožné nasbírat třeba i 1 000 hlasů během minuty. Já mám 30 spolužáků – kdybych je požádal, také bych k nějaké soutěži ihned dostal 30 hlasů! Však máte také kamarády, rodinu – na to nemusíte podvádět! Naopak zachovat si tvář, mít přátele atp. Vy však ani netušíte, co je to výhra. Vám já ji po tomto nemohu přát.

ReHu

Nedokážu, neb nemám tu potřebu