Avatar uživatele
anonym

Dokážete vyprávět vtipy jeden za druhým, nebo potřebujete „nahrávače“.

Před několika dny tu byl dotaz na nejlepšího přítele člověka. Mě se okamžitě vybavil vtip o těch dvou, co je zasypala lavina. Našteští tak, že jim koukala hlava ven. A z dálky se blížil bernardýn s klasickým soudkem rumu na obojku. „Hele, nejlepší přítel člověka“, řiká jeden. A druhý „Jo, a nese ho pes“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Damiana před 4388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Znám, je dobrej! 🙂
K otázce:
Tak to ani omylem! Já si je, bohužel ani moc nepamatuji. Vtipné(!) vtipy miluji, ráda se jim zasměji, ale kdybych pak měla dát nějaký k dobru, předčím i Vojtu! Docela obdivuji ty, kteří je sypou z rukávu, trumfují se v nich s jiným vypravěčem…Nevadí mi, když slyším perfektně podaný vtip několikrát – třeba ten o žábě alias zelené čůze v Krampolově podání se mi moc líbí.:-)
Je ale pravda, že dokážu mnohdy vtip udělat spíš zcela přirozeně, „hodím“ nějakou trefnou hlášku nebo glosuji situaci – tvrdí to mí známí, tak jim věřím. Někdy ale – a to si myslím zase já, jsem vtipná a nikdo to nepochopí nebo naopak neudělám „vůbec nic“ směšného a kdekdo se řehní! Tak nevím…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
perry001

vtipů znám kopice, nedokážu to ani spočítat, problém je že sypat je nedokážu :) potřebuji protivníka, který mi tématy nahrává, poté si dokážeme vtipy vyprávět i několik hodin :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek