Dokážete vyprávět vtipy jeden za druhým, nebo potřebujete „nahrávače“.

Před několika dny tu byl dotaz na nejlepšího přítele člověka. Mě se okamžitě vybavil vtip o těch dvou, co je zasypala lavina. Našteští tak, že jim koukala hlava ven. A z dálky se blížil bernardýn s klasickým soudkem rumu na obojku. „Hele, nejlepší přítel člověka“, řiká jeden. A druhý „Jo, a nese ho pes“.

Nejlepší odpověď
Damiana

Znám, je dobrej! 🙂
K otázce:
Tak to ani omylem! Já si je, bohužel ani moc nepamatuji. Vtipné(!) vtipy miluji, ráda se jim zasměji, ale kdybych pak měla dát nějaký k dobru, předčím i Vojtu! Docela obdivuji ty, kteří je sypou z rukávu, trumfují se v nich s jiným vypravěčem…Nevadí mi, když slyším perfektně podaný vtip několikrát – třeba ten o žábě alias zelené čůze v Krampolově podání se mi moc líbí.:-)
Je ale pravda, že dokážu mnohdy vtip udělat spíš zcela přirozeně, „hodím“ nějakou trefnou hlášku nebo glosuji situaci – tvrdí to mí známí, tak jim věřím. Někdy ale – a to si myslím zase já, jsem vtipná a nikdo to nepochopí nebo naopak neudělám „vůbec nic“ směšného a kdekdo se řehní! Tak nevím…:-)

Další odpovědi
perry001

vtipů znám kopice, nedokážu to ani spočítat, problém je že sypat je nedokážu :) potřebuji protivníka, který mi tématy nahrává, poté si dokážeme vtipy vyprávět i několik hodin :D