Matthew

Dokážete usnout při zapnuté hudbě ??? :)

Já tak usínám skoro každý den, ale někomu to třeba nedělá dobře. Do které skupiny patříte vy ??? :)
Doplňuji:
K té bouřce, to se mi taky usíná velmi dobře a když venku není, dá se vykouzlit tady :) www.rainymood.com PS: na počítači také existuje vypínač, já používám už léta program – Vypínač na dobrou noc – ale nevypne repráky a monitor, což je v mém případě nedávné otázky o spotřebě už nejspíš pasé :)

Nejlepší odpověď
quentos

Usnul/a bych bez problémů :)

dokonce i při divoké ;{)> za studií jsem tak usínal pravidelně. Není nic příjemnějšího. V dnešní době to radši nedělám – kvůli sousedům ;{)>

Další odpovědi
anonym

Místo pro další odpověd :)

Když jsem unavená, tak usnu při hudbě i při televizi naprosto bez problémů. Vlastně mám pocit, že se mi při takové zvukové kulise usíná lépe, než když mám kolem sebe ticho.

Sarrow

Místo pro další odpověd :)

No, záleží na tom, při které a jak hlasité…

Ona existuje hudba u které rád usínám, ostatně nejlépe se mi spí při bouřce ;)
Doplňuji:
jj, Rainymood používám i v kombinacích :)
Např. zkuste si otevřít všechny tři záložky zároveň, větší relax nenajdete ;)
http://1url.cz/P1c9
http://1url.cz/I1cP
http://1url.cz/h1cc

briketka10

Jednú za čas si pustím hudbu, u které zaspím :)

usínám občas u puštěné
TV, kde si naladím rádio
a tlačítkem nastavím, čas
vypnutí :))

BANAN93

Místo pro další odpověd :)

Doplňuji:
to nevim, ale při zaplé TV spim furt – načasuju na hodinu a zalehnu

pusinka50

Neusnul/a bych ani za nic.

To spíš u televize, ale tu zas nemám v ložnici, ale vážně o ní přemýšlím v novém bytě:-)

anonym

Usnul/a bych bez problémů :)

brillant

Usnul/a bych bez problémů :)

Ella

Místo pro další odpověd :)

jsem zvyklá spát se sluchátky a ráno se probudit s oblíbenou hudbou v uších :) není nic lepšího :)

Anuket

Usnul/a bych bez problémů :)

U přítele usínám v pohodě – má časovač, dáváme to na 90 minut a víme, že se to „samo“ vypne. Doma časovač nemám, tudíž usínám v tichu. 🙂

M.

Usnul/a bych bez problémů :)

Ano. Jako malá jsem zvyklá a většinou se mi usíná lépe, když kolem sebe něco slyším (téměř každou noc si pouštím film).. Tedy aspoň když jsem sama, asi mě to uklidňuje, občas trpím halucinacemi..

alex.agent

Usnul/a bych bez problémů :)

Doplňuji:
To usnu hned ale lépe mi pomáhá televize, u té usínám skoro furt. Pustím, dám si to že se mi to za 60–90 minut vypne a spím :D

Rocker

Usnul/a bych bez problémů :)

Doplňuji:
Běžně usínáme u televize,když jsem sám doma,pustím věž a usínám u hudby.

Gami.Pet

Usnul/a bych bez problémů :)

huxa

Jednú za čas si pustím hudbu, u které zaspím :)

hanny 2

Neusnul/a bych ani za nic.

K usínání musím mít naprosté ticho i za cenu toho,že si dám pěnové špunty do uší.

rob1

Usnul/a bych bez problémů :)

GTA Andreas

Usnul/a bych bez problémů :)

Hudba musí hrát taková které se dá věřit a nepřekvapí. Nedá se to říct o hudbě z rádia, rozhlasu. Proto hudba z internetových rádií, online nebo offline a bez keců.

LuK4S3k CZ

Místo pro další odpověd :)

Podle toho jak bych byl unavený a jaká by to byla hudba a jak by byla hlasitá.

Kamionak09

Usnul/a bych bez problémů :)

Doplňuji:
Taky si davam na noc i sluchatka a uspi mi to hned.Ale televize taky dobre uspava.

briketka10

to je pravda já jezdila na intr s Walkmanem Sony a ještě
abych přehlušila vlak, tak jsem měla hlasitost doprava !!
měl takový oranžový molitanový sluchátka koupila jsem
si ho v r.85 v Tesla prodejně stál 2,700,Kč je ale spolehlivý
dodnes hraje, akorát už nemám kryt na baterie, jako na
magnetofon Toshiba, kde mám jen instalatérský trubky ..

GTA Andreas

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/zi­votni-styl/clanek.phtml?id=77­2521
Hluchota hrozí i mladým.
Právě nedoslýchavost a další ušní problémy dnešních důchodců také často mají původ právě v tom, že jde o první generaci uživatelů někdejších walkmanů. Od jejich dob mají lidé větší problémy se sluchem, upozorňují odborníci. Nezdravými decibely jsou nejvíce ohroženi mladí okolo dvaceti let.
Bez oblíbených hudebních přehrávačů si často neumí představit život. Neuvědomují si ale, jaká nebezpečí představují pro jejich sluch.