Dokážete to?

jeden po vás chce odpověd,druhý vám zároven něco ukazuje,třetí chce at mu něco opíšete,připadám si jko storuká opička,kolik lidí zvládnete vnímat najednou?
Doplňuji:
Jahodo můžu jít k tobě do učení jsem pilný žak,jinak budu mít brzo hlavu jako slon

Nejlepší odpověď
PostApMan

To co popisujete mi připomíná pracovní meeting u mě v práci :)

Zvládnu vnímat dva lidi, až tak že dobře vím co říkají nebo co chtějí ,ale když mluví více jak dva lidi ztrácím se.

Další odpovědi
ten který je

Snažím se vyhovět všem ale nestíhám.V této věci jsou údajně úspěšné ženy,které zvládají najednou více úkonů.

vecernice

Kolik lidí?Někdy až moc.Takhle to mám totiž každý den.Nevadí mi to,ale štve mě,že mě nejvíc honí nepracující a kolikrát zbytečně.

dagry

No píše se, že ženy jsou v tomto ohledu lépe vybaveny pro vnímání a dělání více věcí a úkonů najednou, ale já dokážu tak maximálně vnímat jednoho člověka jak na mě mluví a u toho psát sms, ale když už mluví dva, tak dokážu je sice vnímat a soustředit se na jejich řeč, ale u toho jsu schopna tak maximálně utírat třeba nádobí.

Jahoda

Já jsem přesný opak. Dva lidi vnímám v pohodě a klidně u toho napíši i SMSku. Klidně u vaření telefonuji. Nedělá mi to problém. 🙂
Doplňuji:
Buraku – to já bohužel učit neumím 😁 Všichni se mě ptají, jak to dělám, ale prostě jsem se takto narodila. 😁 Ale jsem ráda 😉

BEAES

Já maximálně něco dělat a odpovídat. Také zvládám telefonovat a při tom něco dělat, třeba vařit…více nezvládám.

straširybka

v mé práci, co jsem dělala po škole jsem to musela zvládnout. chodily mi maily, do toho šéf i šéfová psali přes ICQ, já musela odpovídat a do toho volali zák., že v koupelně nechtěli dřevěnou polici, ale obloženou…dělala jsem návrhy koupelen 🙂 jinak i doma zvládám více věcí, vařím, píšu sms, vnímám manžela a ještě sleduji, co dělá malá…manžel je nervozní, že ho nevnímám, když píšu sms, protože on to neumí a nevnímá mě a zákonitě to nemůže přece jít ani mně 🙂

anonym

Moje schopnosti v tomto ohledu jsou až unikátní.Vyžaduje to má profese.Asi jsem se tak již narodila.Zdraví---ZAJ-PO