Avatar uživatele
arygnoc

Dokážete si vyhledat

potřebné údaje třeba o A. Jiráskovi – ale představte si, že internet neexistuje.
Kde by jste hledali (otázka směruje spíše ke mladé generaci, my starší s tím už máme zkušenosti)?
A jak? (zapomeňte na existenci počítačů)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, Syd, Deli, anonym před 4610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nepatřím, sice k těm, kterým je otázka určena, ale toto jsem kdysi před léty / před internetem / skutečně dělal. A potom jsem postupně celého Jiráska přečetl. A některé ty knihy jsou opravdu hodně silné a zdlouhavé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Já bych šla do knihovny,tam je také spousta informací.Sice jen ve zkratkách,kdysi jsem měla za domácí úkol napsat něco o Caesarovi,tyto údaje sice nebyly asi úplně přesné,v knihovně měli jen karty,o velikosti píchaček,kde bylo napsáno-kdy,kde,kdo,co udělal,něco ze života a stačilo to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Máme doma docela obsáhlou vlastní knihovnu, včetně Jiráskových děl a knih o spisovatelích, vědcích, malířích… Teď už tuhle knihovnu nemám doma, má ji doma moje matka, takže jsem také sklouzla s dcerou k tomu, že pro účely studia či přípravy referátů nelovíme v knihovně, ale na netu.
Pár knih o tom základním – dějiny, příroda, zdraví, lidské tělo, nějaké ty encyklopedie – to vše se u nás doma také najde a pár hezkých večerů už jsme nad těmito knihami strávili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek