Wareg

Dokážete si představit život bez televize?

Před nějakou dobou jsem se naučil žít bez televize, protože jsem došel k závěru, že v ní není extra nic, na co by se dalo v programovém komerčním vysílání dívat. A také hlavně z důvodu, že je to neuvěřitelný zabiják času, který se dá mnohdy využít lépe…

Co vy na to? Dokážete si představit život bez televize?

Nejlepší odpověď
kropitko

asi jo,stejně jí mám většinou puštěnou jenom jako zvukovou kulisu, ke všemu ještě co mám teď mimčo,tak to ráno vstane,televizi vypme. Asi by mi chyběly zprávy a pořady typu občanské judo,ovce atd.....

Další odpovědi
quentos

Ale klidně… jak říká kolegyně, obzvlášť dnes, kdy je k dispozici internet. Bývaly časy, kdy jsem ji nesledoval léta vůbec, teď též jen tu a tam a většina toho je pak stejně v databázi na netu.

anonym

Možná náročné,ze začátku.Ale jistě by to šlo.
Co tak asi dělali lidé po večerech v minulých staletích?

mosoj

Nedokáži. To bych asi vůbec neusnul.

BENYTA

Protože žiju sama jen se svými zvířaty,život bez televize si představit nedokážu…

alexandra

Teď už si život bez televize dokážu představit.Ale to asi pro to,že pro změnu sedím zase u počítače.A to zřejmě i tazatel,je jasné,že už televizi nepotřebuje,když je vše na internetu.Myslím si,že počítač je daleko větší zabiják času,než televize.Při ní jsem aspoň něco mohla dělat,u počítače už neudělám vůbec nic.

panenka

Já si život bez televize nedokážu představit.

anetadela1

Dnes, kdy máme internet, tak bych ani televizi mít nemusela. Poušej si jí akorát holky, když chtějí pohádku – hlavně přes zimu, a večer na zprávy a večerní pořady. Ale i bez toho bych se obešla.

ten který je

Bez televize bych se obešel.Internet je zajímavější.Asi ji odhlásím a navrch televize dám nějakou dečku a vázičku s kytičkou jako kdysi moje babička. 🙂

SinceX

Protože jsem samotář a u počítače sedím kolem 15hodin denně, i já potřebuju mít nějakou tu společnost, proto si pouštím televizi na nějakém programu sice to žere elektřinu ale na druhou stranu se necítím zas tak samotný, jinak televizi nesleduji..:)

oskar

Dovedu a znam hodně lidi,kteři televizi nemaji a nechybi jim.

anonym

Dnes už určitě ano,při dnešní běžně dostupné rychlosti připojení na internet,se mohu na filmy či jiné informace podívat on-line na NETU.

iwetax

Ano , ale byla by to nuda.

led

bez televizie sa dá žiť, ale netreba sledovať bezduché komerčné programy. Sú tam aj iné zaujímavejšie, napríklad už tým, že si zaregistrovaná na Odpovedi.cz vidno, že pre teba napríklad discovery, spektrum a pod

GangstaHelper

Bez televize? Úplně klidně.

K televizi se dostanu zhruba jednou týdně. Na to už fakt nemám čas (a to máme přes 60 (zbytečných) programů).

A když už dávají něco zajímavého, tak to je zmršené českým dabingem.

Takže se koukám akorát na Discovery nebo AXN (což jsou celkem protikladné kanály).

Lucimia

Ano dokážu. Jeden čas jsem se na ní vůbec nedívala a pravděpodobně se bez ní zase obejdu v době zkouškového období, které bude v červnu.
Teď se dívám v pondělí, v uterý a ve středu večer, někdy v pátek večer a jinak ne. Satelit nemáme, ale bydlím zatím u rodičů. Jednou by mi přišel taky zbytečný, ale přítel ho asi bude chtít, takže nevím, jak to se mnou jednou bude po televizní stránce 🙂
Jo a ještě na zprávy koukam každý den, pokud mi do toho něco nevleze!

Nuk nuk

Nikdy jsem nebyla žádná vášnivá televizní divačka. Tedy občas jsem se dokaázala dívat i dlouho, ale spíš výjimečně.

Rok a půl televizi nemáme a nechybí mi.