Avatar uživatele
VampGirl

Dokážete se začíst tak, že nevnímáte své okolí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? dudu, kapka, Andělé, pokazdejinak, race02, briketka10, Illines před 4427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ano,to pak nevidím,nesly­ším,nejím,zají­má mě jen knížka a jak dopadne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Já nevím jak ostatní, ale u mne je to naprosto normální, mohla bych vložit několik zábavných příhod. Hodně mi to pomohlo, že jsem se mohla učit na zkoušky naprosto kdekoliv, okolí pro mne neexistovalo.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Jistěže se mi to sem tam stane, ale to mě kniha musí opravdu „dostat“. 🙂

Každopádně, při poslechu hudby, nebo jen přemýšlení se mi to stává velmi často..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, najhoršie je, keď je dopravná zácpa, strácam pojem o čase a zrazu autobus odchádza zo zástavky, kde som mala vystúpiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jen zamyslet, zaposlouchat do hudby, taky jsem se u rádia učila ve vlaku, už nečtu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

Ano, u dobré knížky to není problém :)

ale zvládám i opak – číst a sledovat bezpečně okolí – když je třeba hlídat děti apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Podle vědeckých poznatků platí, že ženy dokáží současně vnímat, vyhodnocovat a rozhodovat o celé řadě podnětů. Pokud usuzuji podle svojí „milované pelargonie“, tato pak vnímá především to co by snad ani nemusela. Např. když vaří v syčícím tlakáči a já si ve vedlejší cimérce nahlas ulevím, slyší vše až do detailů. Naopak nechápe, že pokud zaujatě koukám třeba na hokej, klidně bych neregistroval děje na úrovni exploze atomové bomby vedle v ulici. Popravdě, občas hřeším na svůj úředně potvrzený hendikep a sice, že téměř neslyším na pravé ucho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já se ke čtení dostanu jen večer v posteli, takže nemám co vnímat, mám klid …prostě si čtu… až mi spadne knížka , však to mnozí znají, pak i třeba zhasnu lampičku:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

když chci tak ano, kdekoliv a kdykoliv…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek