Avatar uživatele
lexx

Dokážete se sami sebe ostříhat ?

Ceny služeb v kadeřnictví sou total-brutal tak zvažuji střihadlo z bazaru a dělat to sám doma, no máme krizi jak za časů našich otců, dědů ve 20.letech min. století dyž byla bída a nezaměstnanost, dějiny se opakují.
Jo na vojně sme se stříhali jeden druhého ale pod kulatou čepicí ty vady účesu nebyly vidět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: lexx

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Milenka, anonym před 3225 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Já se stříhám sama, ne kvůli peněz, ale především proto, že kadeřnice neví kolik je 2cm ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Sama sebe ? Sama bych si uměla jedině ( kdybych ji měla ) ostříhat ofinu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Löwe

Ale jo, do hola bych to zvládl 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Několik let sem nebyl u holiče…Koupil sem si strojek za pár stovek a každý týden sjedu hlavu spolu s xichtem,kozama a žiletkou dodělám zbytek…Takže ano zvládám to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Stříhám se již několik let sama, neb jak píše zzzlatokopka, se všemi kadeřnicemi se neustále rozcházím v názoru, kolik cm ustřihnout, když chci jen zastřihnout roztřepené konečky.

Strojkem se dokážeš ostříhat sám, nastav ho na tolik milimetrů, abys nebyl úplně dohola a v klidu objížděj hlavu zepředu dozadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Potřebuji lazebníka,když trvám na trvalé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Né, to fakt né, jak se znám, tak bych si udělala schody, který bych pořád rovnala a rovnala, až by mi na tý hlavě nic nezbylo :) Ráda se od kadeřnice nechávám rozmazlovat – umyje a promasíruje mi hezky hlavu, nic nedělá brutálně, ale jemně (taky si za to účtuje, ale nechodím se stříhat nějak často). Jeden můj bejvalej na svoje vlasy nenechal sáhnout a šmikal se kancelářskejma nůžkama sám, taky to podle toho vypadalo – jako Johnny Ramone :) http://static2­.stuff.co.nz/13364240­95/000/6879000­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U holiče jsem nebyl od 12ti let,tak že más celej život dlouhý páčo,to bych nedal se sám ostříhat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vroudenspil

No , dalo by se říct , že mám jakoby sestříhanej top knot . takže zbytek normálně strojkem a občas mi to sestříhá kamarádka .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl