salsa verde

Dokážete se na silnici ovládat a dodržovat bezpečnou vzdálenost?

a prosím upřímně: máte někdy tendenci podívat se autu před vámi do kufru?

Nejlepší odpověď
arygnoc

určitě dodržuji, co se týča automobilu přede přede mnou a mám děs z nalepených aut za mnou.

Další odpovědi
tom004

Tak,já,upřímně prohlašuji,že ne.Možná,i pro­to,řídím,přes 45 let,bez větších problémů.Neříkám,že jezdím,úplně,podle předpisů,pokutu,za rychlou jízdu,jsem platil,několi­krát,s tou bezpečnou vzdálenností,to také není vždy v pořádku,ale zatím,pohoda.A,nej­sem,„sváteční“ řidič.Ročně,jsem najezdil,tak 40 000km.Poslední dva roky,tak 15 000 km.

Ponytail

Nechápu, jak mám dodržovat bezpečnou vzdálenost, když pro řidiče za mnou je tom impuls, aby mě předjel a vecpal se přede mě. Nechápu, jak mám dodržovat bezpečnou vzdálenost před autem, které mimo obec jede chvíli 90 kmh, pak najednou z ničehonic přibrzdí a jede celkem bezdůvodně 70 kmh. Takže moje odpověď zní NE.

anonym

Ten, kdo jezdí denně na našich silnicích už dávno ví, že to v českých podmínkách není prakticky možné, viz tom.
Vždycky, ale opravdu a doslova, když si nechám odstup, v tu ránu se mi tam přede mne vecpe ten, co jede za mnou. Na dálnici nezvratné pravidlo.
To v Německu je daleko větší kázeň a ohleduplnost. Ještě máme co dohánět a bude to běh na dlouhou trať.

ten který je

Nejenom na silnicích,ale i třeba ve výtahu kde je nějaká slečna.:-D

anonym

V Nemecku jsem platila , ale uz asi pred 5 lety 250 eur. Jela jsem po dalnici 150 … mela jsem tudiz dodrzet polovicni vzdalenost – 75 metru . Za autem jsem jela ale jen 26 metru !! Bylo to velke ponauceni , nejen kvuli penezum , ale ze jsem si az tehdy uvedomila , ze bych auto v zadnem pripade neubrzdila , kdyby ridic predemnou musel prudceji zabrzdit. Natocili me pol. kamerou. A bude to znit divne , ale jsem za to dnes rada… 🙂 -iv-