Avatar uživatele
salsa verde

Dokážete se na silnici ovládat a dodržovat bezpečnou vzdálenost?

a prosím upřímně: máte někdy tendenci podívat se autu před vámi do kufru?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, anonym, anonym před 4616 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

určitě dodržuji, co se týča automobilu přede přede mnou a mám děs z nalepených aut za mnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Tak,já,upřímně prohlašuji,že ne.Možná,i pro­to,řídím,přes 45 let,bez větších problémů.Neříkám,že jezdím,úplně,podle předpisů,pokutu,za rychlou jízdu,jsem platil,několi­krát,s tou bezpečnou vzdálenností,to také není vždy v pořádku,ale zatím,pohoda.A,nej­sem,„sváteční“ řidič.Ročně,jsem najezdil,tak 40 000km.Poslední dva roky,tak 15 000 km.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Nechápu, jak mám dodržovat bezpečnou vzdálenost, když pro řidiče za mnou je tom impuls, aby mě předjel a vecpal se přede mě. Nechápu, jak mám dodržovat bezpečnou vzdálenost před autem, které mimo obec jede chvíli 90 kmh, pak najednou z ničehonic přibrzdí a jede celkem bezdůvodně 70 kmh. Takže moje odpověď zní NE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ten, kdo jezdí denně na našich silnicích už dávno ví, že to v českých podmínkách není prakticky možné, viz tom.
Vždycky, ale opravdu a doslova, když si nechám odstup, v tu ránu se mi tam přede mne vecpe ten, co jede za mnou. Na dálnici nezvratné pravidlo.
To v Německu je daleko větší kázeň a ohleduplnost. Ještě máme co dohánět a bude to běh na dlouhou trať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nejenom na silnicích,ale i třeba ve výtahu kde je nějaká slečna.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V Nemecku jsem platila , ale uz asi pred 5 lety 250 eur. Jela jsem po dalnici 150 … mela jsem tudiz dodrzet polovicni vzdalenost – 75 metru . Za autem jsem jela ale jen 26 metru !! Bylo to velke ponauceni , nejen kvuli penezum , ale ze jsem si az tehdy uvedomila , ze bych auto v zadnem pripade neubrzdila , kdyby ridic predemnou musel prudceji zabrzdit. Natocili me pol. kamerou. A bude to znit divne , ale jsem za to dnes rada… 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek