Cenobita

Dokážete přečíst tento záhadný text?

Odpovědi
Aznoch

This message serves to prove how our minds can do amazing things…a tak dále a tak dále…

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/

Kelt

Dosaď si za 1 = I, za 3 = E, za 4 = A za 5 = S a za 7 = T

anonym

Ano, dokáže to úplně každý člověk, co zná tato písmena a čísla.
Rozhodně to neznamená, že máš silnou mysl, jak tady píší. Tyhle a podobné obrázky slouží jen k tomu, aby sis řekl: „Jo, jsem dobrej, mám silnou mysl“. K ničemu jinému.

Nuk nuk

Jistě, něco podobného koluje i v češtině a dokonce jsem viděla i ruskou verzi.

replicator

Nevím, co je na tom složitého, kromě toho, že autor vyměnil !(i) za 1(L).

bububabu

Jasně, mozek sám si to formuluje, není třeba na to žádná technika.