tomáš007

Dokážete pomoct?

Potřeboval bych vědět jaké památky, atrakce atd. stojí za to vidět v Sao Paulu? Kdyžtak aby jich bylo aspoň 5. Nejlépe by bylo kdybych u nich byla cena. Děkuji
Doplňuji:
Pomůžete mi někdo?

Nejlepší odpověď
veveve

Noční kluby,Na Avenida Paulista je Museu de arte de Sao Paulo, které vlastní sbírku uměleckých děl od světových malířů, jako je Rembrant, Rubens, Renoir a další.Vstup do muzea je zdarma.(prej =)).Pak je tam park Parque do Ibirapuera.Jsou tam i další muzea,planetá­ria,Japonský pavilon a obelisk a Monumento rs Bandeiras.