Avatar uživatele
anonym

Dokážete položit otázku z hlavy?

Ono,není umění kouknout se na internet,vzít si za pomocníka gogla a zjistit kdo se,kde se,co se !

Opět je tu ANO – NE !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, BEAES, flodur před 4894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mnozí, kteří než aby použili google, se ptají zde na triviální dotazy, by s vámi jistě nasouhlasili. … Asi JE to umění ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Jasně, bez problémů,,např,,,co budete dnes dělat k obědu?? Asi něco rychlého, když sedíte celý den u počítače.

Nebo, je Vám venku zima,,,,,,ne, není sedím doma v teple u PC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

No vídíte, ANO-NE dokážete rozlišit, tak šup s tím do Kategorie Anket a zábavy!

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Ale on nechce, nechce a nechce,,,je to prostě provokatér.

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Zájemcům připomínám výročí těch osobností, které se něčím proslavily. Otázky formuluji sama. Co nutně potřebuji (ne oblast počítačů) vědět, si většinou vyhledám sama.

Sama jsem ráda, když mně některé výročí připomene Kalendárium ČR. Zajímá mě také, jak tyto osobnosti vidí i jiní. Jenže zájemců není příliš.

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ještě dodávám, že když jsem odpověděla z hlavy na to, co znám, vysloužila jsem si od Barbakana odpověď…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-poradte-jaky-vid-patri-ke-slovesu-modli-se-a-klid-se-a-jak-zni-opacna-verze-diky

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Annas proč si to ale vztahujete na sebe, jiní také pokládají otázky.

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Já taky myslím,že myslel Annas

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Ať myslel koho chtěl, jsou tu jiní odborníci na Google a Wiki, kteří kopírují slovo od slova, jako papoušci… Annas mezi ně rozhodně nepatří… teď mluvím o odpovědích, ne otázkách.

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Nevztahuje na sebe, jen vysvětluje, co vkládá ona… přece nebude mluvit za někoho jiného, třeba za vás…

před 4894 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek