Dokážete položit otázku z hlavy?

Ono,není umění kouknout se na internet,vzít si za pomocníka gogla a zjistit kdo se,kde se,co se !

Opět je tu ANO – NE !

Nejlepší odpověď
anonym

Mnozí, kteří než aby použili google, se ptají zde na triviální dotazy, by s vámi jistě nasouhlasili. … Asi JE to umění ! 🙂

Další odpovědi
kropitko

Jasně, bez problémů,,např,,,co budete dnes dělat k obědu?? Asi něco rychlého, když sedíte celý den u počítače.

Nebo, je Vám venku zima,,,,,,ne, není sedím doma v teple u PC

1popelka1

No vídíte, ANO-NE dokážete rozlišit, tak šup s tím do Kategorie Anket a zábavy!

kropitko

Ale on nechce, nechce a nechce,,,je to prostě provokatér.

annas

Zájemcům připomínám výročí těch osobností, které se něčím proslavily. Otázky formuluji sama. Co nutně potřebuji (ne oblast počítačů) vědět, si většinou vyhledám sama.

Sama jsem ráda, když mně některé výročí připomene Kalendárium ČR. Zajímá mě také, jak tyto osobnosti vidí i jiní. Jenže zájemců není příliš.

annas

Ještě dodávám, že když jsem odpověděla z hlavy na to, co znám, vysloužila jsem si od Barbakana odpověď…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-poradte-jaky-vid-patri-ke-slovesu-modli-se-a-klid-se-a-jak-zni-opacna-verze-diky

hanulka11

Annas proč si to ale vztahujete na sebe, jiní také pokládají otázky.

kropitko

Já taky myslím,že myslel Annas

1popelka1

Ať myslel koho chtěl, jsou tu jiní odborníci na Google a Wiki, kteří kopírují slovo od slova, jako papoušci… Annas mezi ně rozhodně nepatří… teď mluvím o odpovědích, ne otázkách.

1popelka1

Nevztahuje na sebe, jen vysvětluje, co vkládá ona… přece nebude mluvit za někoho jiného, třeba za vás…