martin14

Dokážete ovládat své sny?

Když se mi něco zdá tak občas nějak dokážu ovládat sebe nebo děěj kolem v tom snu.

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka se stále opakuje, naposledy dokonce včera, viz odkaz níže.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ovladani-ve-snech

Další odpovědi
hanulka11

když spím tak spím a nic neovládám… jen to abych nespadla z postele

Drap

někdy

terry

Myslím, že to ani není tak ovládání snu, jako spíš to, že pokud je sen příjemný, tak si třeba v polospánku představuješ pokračování.
Ale to si jen myslím.

jendahun

Dokážu,nebo jsem dokázal ovlivnit,aby se mi zdály určité sny.Pak jsem se dočetl,že to jde dost běžně natrénovat.Je to jako s časem buzení.Před spaním si určím čas probuzení a pravidelně se v tu dobu +/- vzbudím i bez budíku.