Avatar uživatele
anonym

Dokážete odpovědět na otázku vlastními slovy bez použití něk´jakého vyhledávače,třeba Googlu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? GM, tom004, dědapetr, dougie, Salvaje, anonym před 4731 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

no samozřejmě, jenže pokud chce tazatel spolehlivé informace nebo fakta, je naopak NUTNO použít zdroj!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Ano již jsem odpověděl na Tvou otázku ke koním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mgiel

asi ne, google je fajn. člověk může nechat odumřít část mozku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Jak kdy a jak na co.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Koukl jsem na posledních 30 odpovědí. Jenom k jedné jsem použil vyhledávače a to byl seznam hvězd ( sluncí). Podobné je to určitě i dál. Otázka je kdo mi bude věřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Když znám odpověď,nebo si to alespoň myslím,tak ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Vždycky si poradím sám bez googlu. Googluju jen tehdy pokud nevím a otázka mne zajímá stejně jako jejího autora…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Negoogluju, pokud nevím tak neodpovídám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nepoužívám Googl, ani jiný vyhledavač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Tazatel se ptá na odpověď nás. Googlu se může zeptat sám. Je ale fér, poradit pramen, odkud může čerpat bližší informace, nikoli však se sám vydávat za vševěda na cizí úkor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Většinou odpovídám na to, na co znám odpověď. Jen pokud jde o nějaké přesné údaje, tak dohledávám. Ale většinou ne na googlu, ale vím, kam jít. Ještě nikdy jsem negooglovala něco, co jsem vůbec nevěděla, jen proto, abych odpověděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalsanda

jde o to jak podrobnou chce tazatel odpověd a jaky jsou fakta je jasný že na pravnicke a podobne otazky je lepší vyhledavač na otázky praktického tipu je lepší vlastní zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Na Googlu si to může najít tazatel sám, snažím se odpovídat vl.slovy. Když nevím, neodpovídám. Nejde mi o bodíky, ale zajímají mne zajímavé věci a ráda taky přispěju zajímavostmi ze své hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
515

Když je to otázka např. Kolik Vám je let? nebo Kdy večeříte? tak většinou ne 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek