Dokážete odpovědět na otázku vlastními slovy bez použití něk´jakého vyhledávače,třeba Googlu?

Nejlepší odpověď
quentos

no samozřejmě, jenže pokud chce tazatel spolehlivé informace nebo fakta, je naopak NUTNO použít zdroj!

Další odpovědi
dědapetr

Ano již jsem odpověděl na Tvou otázku ke koním.

mgiel

asi ne, google je fajn. člověk může nechat odumřít část mozku.

Jikra

Jak kdy a jak na co.

mosoj

Koukl jsem na posledních 30 odpovědí. Jenom k jedné jsem použil vyhledávače a to byl seznam hvězd ( sluncí). Podobné je to určitě i dál. Otázka je kdo mi bude věřit.

anonym

Ne. 🙂

tom004

Když znám odpověď,nebo si to alespoň myslím,tak ano.

Fidel

Vždycky si poradím sám bez googlu. Googluju jen tehdy pokud nevím a otázka mne zajímá stejně jako jejího autora…

GM

Negoogluju, pokud nevím tak neodpovídám.

Drap

Nepoužívám Googl, ani jiný vyhledavač.

Děda Louda

Tazatel se ptá na odpověď nás. Googlu se může zeptat sám. Je ale fér, poradit pramen, odkud může čerpat bližší informace, nikoli však se sám vydávat za vševěda na cizí úkor.

Salvaje

Většinou odpovídám na to, na co znám odpověď. Jen pokud jde o nějaké přesné údaje, tak dohledávám. Ale většinou ne na googlu, ale vím, kam jít. Ještě nikdy jsem negooglovala něco, co jsem vůbec nevěděla, jen proto, abych odpověděla.

michalsanda

jde o to jak podrobnou chce tazatel odpověd a jaky jsou fakta je jasný že na pravnicke a podobne otazky je lepší vyhledavač na otázky praktického tipu je lepší vlastní zkušenost

Deli

Na Googlu si to může najít tazatel sám, snažím se odpovídat vl.slovy. Když nevím, neodpovídám. Nejde mi o bodíky, ale zajímají mne zajímavé věci a ráda taky přispěju zajímavostmi ze své hlavy.

Když je to otázka např. Kolik Vám je let? nebo Kdy večeříte? tak většinou ne 🙂