Dismas

Dokážete někdo poznat Žida podle vzhledu?

A pokud ano, je tento muž Žid?
http://i.tele­graph.co.uk/mul­timedia/archi­ve/01950/hadzic1_1950853­c.jpg

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle vzhledu? Snad jen by měl mít jarmulku a ti orkodoxní licousy. Jinak jsou úplně normální. Co ti na nich vadí? Já jsem od mala obříznutý, protože se tehdy za komárů razilo jako správný a lékařsky oprávněný přístup. A žid nejsem, nejsem kremrole ani blbec.

Další odpovědi
sesednizkola

Samozrejme, typicky zidovsky oblicej pozna pouceny clovek snadno, stejne jako pozna cikana, cernocha, asiata atd. Nevim, na co narazis tim dneska, zide vypadaji porad stejne.

Muz na obrazku je Goran Hadzic a je to ukazkovy zid.

gecco

Fotka ukazuje nesprávnou část těla…
😉

Lamalam

Já to nedovedu, ale ty bys to mohl poznat podle obřízky.

Klaproth

Žida podle vzhledu nepoznám, zakomplexovaného onanistu poznám podle otázky.

talka

Podle nosa poznáš kosa

štamgast

Jak koho, třeba na herci Benu Stillerovi to poznat jde.
Zato zaručeně poznám Rusa podle vzhledu.

Agneta

sesednizkola >>> tohle má být ukázkový* Žid? Bohužel není, zrovna jako Francouz č. 1 DSK, ten taky na Žida – na rozdíl od tohoto půlžida – nevypadá

*)je více slovanský, asi jako Miloš Kopecký, jen ten nos tak trochu má, ale pravý židovský nos vypadá jinak – a podle toho se Semité poznají – i ten palestinenský Jásir Arafat je typický:D

Dismas

Napište to do odpovědi, ať vám mohu dát nominaci.