Putin

Dokážete mi identifikovat rostlinu dle vzhledu?

http://postim­g.org/image/sdsf1e­kyn/ – Potřeboval bych identifikovat tyto tři rostliny, v rostlinách se vyznám asi jako eskymák v Africe 😁 Za odpovědi moc děkuji!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Přeslička,hluchavka a jitrocel.

Další odpovědi
Dochy

Souhlas s dědou. Dvojku neznám, ale první je přeslička, poslední jitrocel (pokud ti stačí rodové jméno)

RyuzakiKate

Souhlasím, a hlavně má i úplně jinej tvar listů.

Luxx

to prostřední bych tipovala spíš na popenec.. hluchavka má větší listy !