Avatar uživatele
zistan

Dokážete člověku tvrdě vynadat?

A nepoužít urážek a neslušných slov?
Doplňuji:
A co někomu odpustit těžký podraz, více se k tomu nevracet prostě to TOTÁLNĚ zapomenout?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, ivzez, bolak, redy, briketka10, zzzzz, petra15 před 3756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Dokazete je jedna vec slusnost druha, ale kdyz si to zaslouzi ?
Doplňuji:
opr.: mezi „slusnost“ a „druha“ chybi „a“

…ale jakozto princezna nenadavam…, pristihl-li by me nekdo pri nadavani,tak mu pogratuluji…

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

když se do mě pustí jen tak
bez důvodu, protože jsem
mu nic neudělala to víš žejo
klidně mu řeknu ať si jde po
svejch, zamete si před svým
prahem, nevozí se po mě – ať
sklapne a koukal bys, jak to s
mým sousedem zamává, je-li
ožralej, jak kára a já to na něj
rázně vybafnu 😁
Doplňuji:
tak to je jiná káva
moje sestřenice se mnou 10 let
nemluvila jen kvůli senu co bylo
na mém dřevníku já jsem si tam
chtěla dát své věci, její manžel
na mého přítele vzal sekeru šlo
to až před policii já ji odpustila
ona mě né..zvláštní viďte 😁
příbuzné si nevybíráme
a sousedy už vůbec ne..

s manželem se rozvedla
bavíme se normálně 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

Umím:

„Ty jeden nepěkný člověče! To si vážně přehnal!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Vynadat ne, spíš mám ironickou připomínku, kterou ale spousta jedinců díky nízké inteligenci nepochopí. Přímo ho neurazím, jen mu tím naznačím co si myslím, a to vše samozřejmě s úsměvem na tváři.
Dělám to ale málo, většinou nad ním mávnu rukou a odejdu.
Doplňuji:
Odpustit těžký podraz dokážu pouze člověku na kterém mi opravdu záleží a který je pro mě důležitý. Odpustit ale jde pouze jednou, každý může udělat chybu, je důležité se s ní poučit a vyvarovat se dalším.
Pokud by se jednalo o člověka, který pro mě není důležitý, tak se mu raději vyhnu, pokud by to nešlo, tak si na něj dám pozor.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Normálně se nehádám,tady někdy vybuchnu, ale jo když na mě někdo vystartuje tak se nedám ,a sem sprostá.No hadky jako v televici kde nechá jeden druhého domluvit to ve skutečnosti není.
Když se nechám strhnout k hádce tak se pak stydím sama před sebou :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ano, a pro sprosté slovo nejdu daleko. Jsem melancholik a cholerik zároveň (divné ale je to tak).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jsem narozená ve znamení Býka a tahle věta na mně opravdu „sedí“ -
" No, klidná – vybouchne, když ji provokujete delší dobu, pak je to ale mazec."
A mazec se vším všudy!To dokážu vynadat opravdu tvrdě a těžké podrazy zásadně neodpouštím!!!
 http://www.ex­tra.cz/zeny-narozene-ve-znameni-byka-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-jake-znameni-se-k-vam-hodi-a-ktere-urcite-nebrat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někdy tón hlasu a výběr slov, kde nebude žádná urážka nebo sprosté slovo, může působit mnohem silněji a účiněji na dotyčnou osobu, než desítky sprostých slov.
Slovem lze zabít i vyléčit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Jak chceš někomu vynadat bez urážel a neslušných slov? To by jsi ho potom chválil 🙂
Doplňuji:
*urážek

Upravil/a: Reezo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

zvýším hlas a nepustím daného ke slovu…to myslím stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majulinka*

Vždycky si myslím, že bych vynadat dokázala, ale pak v té situaci už se to tak jednoduché nezdá..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano, nikdy to jinak nedělám.
Podrazy neodpouštím.

Souhlasím s Keltem:
tento způsob je mnohem účinnější
než nadávky nebo vulgární výrazy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Co je to těžký podraz? A je opravdu těžký? Když nejde o život, jde o… Musela jsem se naučit ve vlastním zájmu odpouštět sobě i jiným, většinou blízkým lidem a těm, na kterých mi záleželo) a se kterými musím být v kontaktu (např. otec dětí) a jde to! Pokud si člověk křivdy a viny „hýčká a pěstuje“, jsou z toho jen zdravotní problémy.

Nikdo nejsme dokonalý.„Chovej se tak, jak si přeješ, aby se ostatní chovali k tobě“ – toho se držím 🙂. (A „Jen vůl má doma krávu“).

Neumím a necítím potřebu někomu tvrdě vynadat. Pokud se náhodou setkám s ješitným blbem, energii neplýtvám 🙂. Vše se snažím řešit v klidu, bez zbytečného stresu a emocí. Když šlo kdysi do tuhého použila jsem spíše ironii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, bohužel, ale bez urážek – to už si nejsem tak jistá. Odpusti – ano, bohudík.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

supertrapny omyl s „a“, patri pred, ale uz je asi pozde(22,40),… potrebovala bych napraskat na zadek, ze uz nejsem davno v posteli… (…ne aby se nekdo hlasil…)

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lukas.zmizik

já se nehlásím, já to prostě udělám …

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

…dekuji…

před 3755 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek