Drap

Dokáže vás překvapit znalost práva u právníka ?

http://www.stre­am.cz/video/479823-rapkova-a-jeji-znalosti-prava

Nejlepší odpověď
Illines

Tlacenka,Plzenska fakulta,koupeny diplom?No,tak na takove bych se zahojila.

Další odpovědi
IK

Jo, překvapí mě, když má někdo skutečně pravdu/znalost a vážím si toho.
Mezi celou řadu podvodů zahrnuji i vlastní naivitu věřit komukoliv bezvýhradně – podvod na vlastním zdravém rozumu.

p.s. to video mi nechodí, odpovídám od boku. Škoda, tuším že bych se bavila 🙂

Mapel

Mě už v této zemi nic nemůže překvalit. Problém, který jsem dnes řešil vpráci by určitě zvládl školák druhé třídy. Zadavatel byl: Technický manager s titulem Ing. Proč já se učil a nekoupil si titul. Asi, že rodiče neměli tolik peněz.

anonym

A proč myslíš, že si advokáti účtují za pouhou konzultaci od 1000 Kč výše.
Tady je to zdarma, tak výsledek adekvátně nulový.