Drap

Dokáže se přiznat ten co smazal Annas otázku ?

Nejlepší odpověď
annas

Drape, já ji smazala sama, protože se opakovala. Nechci, aby mě zase někdo napadl.
Víte sám, že jste byl včera kritizován za svou vloženou otázku a já rovněž za svou odpověď na ni.
Dnes se objejvilo totéž u otázky, kterou vložila Kapka.
Omlouvám se, protože vím, že jste odpověděl.
Mažu jen své otázky. Čekám, jak zítra zareaguje kapka. nebo zda někdo její otázk mezitím smaže.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-se-objevily-prvni-vyrobky-z-uslehaneho-snehu-a-kdo-na-to-prisel

Další odpovědi
hanny 2

A nesmazala si to sama,když jsi napsal,že to tu už bylo?