Zbyněk999

Dokáže se aplikace Pou nainstalovat na Nokia 500?

Nejlepší odpověď
Bedy

Bohužel aplikace Pou operační systém Symbian nepodporuje. Možná bych zkusil hledat nějakou alternativu, pokud tedy existuje.
Doplňuji:
brillant: To není pravda, aplikace Pou je i pro systém iOS a lze jí provozovat i pod operačním systémem Blackberry.
Pro operační systém Windows Phone existuje fork Mou (je to prakticky to samé, jen se to jmenuje jinak).

Další odpovědi
brillant

Ne – aplikace Pou je pouze pro Android.

leporela22

záleží na tam jaký máš operační systém např. android a ISO to jde nevím jestli jsou i nějaké další jinak aby si tam měl dostatečně místa potom by to mělo jít.

Jsemtady

Nokie vseobecne nemaji moc novych her.
Hracum her bych Nokie osobne nedoporucil.
Nokie ale maji snadne ovladani i pro starsi lidi, pokud chces hrat hry tak tento telefon vymen trebas s babickou nebo mamkou za nejaky opravdu chytry telefon treba s androidem nebo iphone.

Majkl95

to Jsemtady: prosimtě můžeš mě říct kam na tyhle rozumy jako chodíš? :D já mám Nokia lumia 520 jo a her tady mám dost i toho moua :D prosimtě tak nežvaň že pro nokie je málo her je tady dost v tom Windows marketu :D