bolak

Dokáže obyčejnej člověk v případě nouze prorazit pěstí okýnko u auta?

Nejlepší odpověď
Pájo

To je otázka…
Jestli zrovna pěstí nevím, ale nedoporučuji.
Nač si otloukat klouby na ruce a riskovat pořezání. Proto je to lepší vyrazit loktem, vykopnout nohou…nebo použít aspoň svazek klíčů.

Další odpovědi
anonym

v pripade nouze je asi clovek skoro vseho schopny

Drap

Dokáže, ale neni to příliš zdravé

anonym

Jednou,když jsem měl zabouchnuté klíče v autě,musel jsem rozbít u škodovky v zadních dveřích ten malý trojúhelníček­.V zimě(ve sněhu) nebylo nic k nalezení a tak jsem to zkoušel loktem,ale po několika úderech jsem to vzdal(bolest jako sviňa) a tak jsem musel navštívit nejbližší stavení a požádat o sekeru či kladivo.Teprve po třech úderech sekerou se sklo rozletělo na tícíse střípků! Má odpověď tedy zní : NEDOKÁŽE!

terry

V nouzi nejvyšší asi ano, A také záleží na tom, které okénko. Čím menší, tím tíže rozbitelné.

fcoop

Otázka zněla tak,jak zněla,čili úvahy o šutrech a sekerách jsou bezpředmětné.
Kdyby šlo o život a nebyla by jiná možnost – i za cenu ztráty ruky – určitě.
I když – šlo by vlastně o to – co povolí dřív,sklo,nebo kosti.
Rozhodně nemám chuť zkoušet to.

Maggie.b

Na to je takové speciální bodátko. To bodnete do skla a ono se celé rozletí… :))

Deli

V případě nouze bych to udělala jako Patrik v Hříšném tanci – vytáhl patník… Nebo jakýkoli kámen… Pěstí bych to fakt nedělala.