www

Dokáže nějaké zvíře (obratlovec) využít jako potravu samotnou pryskyřici? Nemyslím třeba v jehličí.

Doplňuji:
No to tedy čumím. Já hledal jako blázen a nic ☹ Jak to prosím tě našels, jak zkrátka hledat takové informace? Asi už stárnu, nebo co..

Nejlepší odpověď
beer

Ano,
tohle dokáží z obratlovců dokonce někteří primáti http://www.zo­ozlin.eu/kosman-zakrsly, nebo http://www.chov­zvirat.cz/zvi­re/3010-komba-jizni/.
Předpokládám ale, že nemusí být jedinými zástupci, kterým tato potrava vyhovuje. Zkusím proto hledat..

Zdroj: Studium

beer

Poněvadž se to týká také mne, dovolím si přidat do diskuze pouze citát z mého profilu:
Dvě věci na světě jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost.
I když s tím vesmírem si nejsem tak úplně jist.
(Albert Einstein)

Myslete si proto co je libo, k vašim zcela jistě ověřeným komentářům nemá smysl cokoliv dalšího dodávat. Přeji příjemnou ‚zábavu‘ !!

carpediem

www neprotahuj to a dej mu tu nominaci:-DD Všichni ví, o co jde:-DDD

gagaga

ne : MU ..ale sam sobe ! :)
a carpaccio, vy jste taky dva v jenom ? :o)
asi budeme kamaradi :)
jen jestli nejsem ten carpaccio ja sama ?? :p
asi jo..asi jsem to fakt ja !

  • iv-

gagaga

www, Vase druha ja je proste lepsi nez Vase prvni ja.. :p

  • iv-

carpediem

To je vážně neskutečné:-DDD Podnájemníci:-DDD

carpediem

To je stejné trolení jako LubosHa a JohankaDI a Playstation. ☹

gagaga

tady uz se to vi od sameho zacatku..jen adminkove meli dilema, koho z nich utnout :)
tak to nechali jak to je
ale hlavne ze " oba " – ( dva v jednom ) casto poukazuji na kodex :)

  • iv-

annas

🙂