Barneyman

Dokáže mi někdo poradit?Jedna se o Můj PC, operační systém Windows 8 a pište mi to chybu NTLDR nenalezen . Prosím pomoc.

Nejlepší odpověď
arygnoc

ntldr je loader, ak chýba, štart systému je možný iba s inštalačným cd (resp. médiom).

inak iba opätovná inštalácia.

pri neúspešnom pokuse o inštaláciu sa jedná o závadu v biose.

Další odpovědi
anonym

Zkus počítač restartovat, po startu mačkat F8 a menu poté zvolit „opravit instalaci“ (nebo tak nějak, nesedím u W8).
Pokud to nepomůže, zkus reinstalaci systému.
___
Bohužel – příčin může být několik – od (ne)úmyslného vymazání toho souboru přes ´virózu´ po poškození HD.
Takže pokud nepomůže ani pokus o reinstalaci,do­poručuju servis nebo znalejšího kamaráda.
___
Máš tam nějaká důležitá data? – pokud ano, nabootuj z nějakého LiveCD a data stáhni na externí disk či flashku.

anonym

vloz instalacni Wá a spust konzolu pro zotaveni a dej help