Banshee

Dokáže kočka domácí rozeznat člověka, co má rád kočky od člověka, který je nemá rád?

Mám kočky ráda, ale jsem v naší rodině jediná. Ostatní je plašej a vyháněj je ze zahrady. Tak mě zajímá, jestli to kočka dokáže rozeznat. Bojim se, aby mě nepřestala mít ráda :)

Nejlepší odpověď
www

Ano, pozná to. Velmi jednoduše podle chování, tónu hlasu a podobných signálů, které kočka vnímá, člověk však často ne. 😉
Pokud ji máš ráda, neboj. Přijde za tebou (třeba až budeš sama) pro pohlazení, pamlsek a milé slovo vždy.
Zkušenost

Další odpovědi
briketka10

můj kocour určitě a moje předešlé kočičky to taky
poznaly hned a já jsem na něj tak odmala hodná
je bezdomovec, chodí za mnou jako pejsek a ví
kdo je kde venku jako např. cikáni že si kopou s
míčem a křičej a plaší ho, to ven nejde, ale když
venku nikdo není, tak za mnou běží a jdeme na
procházku se ségřiným pejskem okolo baráku a
bojí se jen lidí, které nezná od pohledu, nebo cizích
psů..
a ty se neboj, jestli tě má ráda tak nepřestane :))

Braník

Kočka to pozná jaký člověk je,snad s tím musíš mít sama zkušenost,člo­věk,který ji pohladí a povídá si s ní tak s ním má určitě větší vztah než s člověkem ,který si jí ani nevšimne a ignoruje jí,