Imagika

Dokáže být nevěrná ženská ještě někdy věrná ?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jak kdy. Měla jsem kamarádku, která svého muže podvedla. Dohodli se a slíbila mu, že už nic takového neudělá. Za dva týdny za mnou přišla, že někoho má. Manžel jí odpustil. Nakonec ho potom podvedla snad ještě třikrát. Skončilo to samozřejmě fiaskem. Druhá kamarádka manžela podvedla. Slíbila mu, že už mu bude věrná a nikdy ho nepodvede. Manžel jí odpustil. Rozchodem to neskončilo. Právě naopak. Mají spolu dvě krásné děti a čekají třetí. 🙂. Jak říká kolega: Některá žena to může mít v krvi a nedá si pokoj. Ale věřím v to, že i nevěrná ženská může být opět věrná. Sama jsem toto na vlastní oči viděla 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Myslím, že u ženy to záleží hodně na povaze a na důvodu nevěry. Ženy prý bývají nevěrné ze tří důvodů, buď v případě, že se zamilují do někoho jiného, ze zoufalství a nebo prostě proto, že jsou to takové povětrnnější povahy.
V prvním případě těžko říct, být chlap tak jí moc důvěřovat nebudu, že se jí to znova nestane.
Ty zoufalé asi ano, ty hledají útěchu a věřím, že pokud ji najdou, pak dokáží být i věrné (znám takový případ).
Ty třetí nebudou věrné nikdy a nikomu.

Marky71

Dokáže bez problémů, pokud má potom partnera, který je pro ní vším.

panenka

Já myslím že ano že dokáže.

oskar

A nebo to ma v krvi a nikdy nepřestane.

led

Aj neverná žena dokáže byť verná, keď má partnera, s ktorým jej to klape.
Poznám aj „cestné holky“, ktoré po správnom vydaji boli verné až do smrti.

Tombik

Nerad odpovídám na otázku otázkou, ale logičtější je se zeptat: Proč by nedokázala nevěrná žena být opět věrnou?

Jakub

Pokud se to stalo jen ze zvědavosti, tak snad jo. Příležitost dělá zloděje. Ale pokud to bylo z nudy, tak bych si dal pozor. Pokud to bylo ze zamilovanosti, tak rychle pryč. Všechny uvedené stavy jsou rozlišitelné.

anonym

taky se říkává či říkávalo „jednou je jako nikdy“,tak proč ne.