Pavel1212

Dokázat lásku

Dnes jsem slyšel ve filmu: „Tak mi to dokaž, že mě máš rád.“ Nevíte jak to můžu dokázat?

Nejlepší odpověď
quentos

… pipina blbá ;{)))= a film nejspíš ještě blbější.

Další odpovědi
iwetax

Lásku lze dokázat při méně příjemných věcech. Jak se říká :… je jako oheň , malou uhasí, velkou rozhoří. Může to být těžká nemoc, finanční problémy , kdy by ostatní utekli a ty zůstaneš. Lásku můžeš dokázat odpuštěním nevěry atd.

Můj přítel to dokázal když jsem na začátku našeho vztahu zjistila že mám pohlavní nemoc, musel se nechat vyšetřit. Bylo to trapné, nerozešel se se mnou a byl mi oporou.
Vždy když jsem na něj naštvaná tak si na to vzpomenu.

Nuk nuk

Pokud někdo vyžaduje důkaz lasky, pak je buď hloupý nebo úplně zoufalý.

Lásku lze dokázat, ale dá to práci a navíc na to, abyste druhého přesvědčil, potřebujete opravdu hodně, hodně dlouhou dobu. Důkazem lásky je důvěra, vnímavost, snaha toho druhého pochopit (což ve vztahu muže a ženy ta nejtěžší věc, protože každé pohlaví myslí úplně jinak – nepochopitelně pro druhé), být mu oporou i ve těžkých chvílích, umění odpouštět, tolerovat zájmy a smýšlení toho druhého,obětavost, snaha a touha dělat věci tak, aby ten druhý byl šťastný.

HerbiG

skoc z 5ém mostu dolu na silnici mezi kamiony :) ne kecam ..

afro.minerva

Podle toho, k čemu se to vztahuje. Pokud vztahu něco brání, tak by měl ten člověk, který dokazuje lásku, danný problém odstranit. Třeba, když se nadále kamarádí se svojí bejvalkou (bejvalým), tak aby se s ní (s ním) přestal/a kamarádit. Tohle je jenom příklad.

Sarinka123

polibkem