RyuzakiKate

Dokázali jste po rozchodu s dotyčným zůstat i nadále kamarády?

Když vztah začal kamarádstvím, nemuselo by to dopadnout katastroficky, ne?

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak kamarády přímo ne,ale máme spolu celkem dobrý vztah. Je otcem našich dvou dětí,vždy se na nich domluvíme. Ale chvíli to trvalo,než se zvířená voda zklidnila..
Záleží na osobnosti člověka,někdo zapomínat neumí,zloba pak sílí a ničí hl.děti.
Je dobré se překonat,děti za to stojí..i pro svůj klid.:-)

Další odpovědi
Sůwa

Samozřejmě, to mi připadá docela přirozené. Mám takovou roztomilou vzpomínku – do práce za mnou přišel můj první mažel s kytkou a když jsem se podivila, připomněl že máme právě dvacáté výročí svatby. Moji námitku, že už jsme ale osmnáct let rozvedeni, jen odmávl jako nepodstatnou. Vycházel dál dobře s mými rodiči, novým manželem i dětmi. Když jsem své partnery navzájem představila, řekl manžel č.1 – je to dobrá ženská, akorát nerada myje nádobí a manžel č.2 mu odpověděl, že klidně to nádobí umyje sám 🙂
Když se nad tím zpětně zamyslím, nejvíc by mi vyhovoval partner sestavený z těchto dvou.

Drap

Nemusí, ale vyžaduje to aby oba dva byli dostatečně rozuní a tolerantní. Potom neni žádný problém.

anonym

Ne. Za minulostí zavírám dveře a nevracím se k ní. Pozdravit se s bývalými partnery dokážu, ale nechávám je v minulosti. Neobstál partnerský vztah, tak jaképak kamarádství? Kamarádů mám dost a vím, že mne nezklamou. U bývalých partnerů to bylo jinak.
Jako katastrofu bych to ale neviděla. Prostě je to jen další životní zkušenost.

WeeBear

Se všemi bývalými partnery vycházím velmi dobře a často spolu komunikujeme, ale nic víc. S jedním jsem v kontaktu opravdu často a říkáme si snad úplně všechno, když se vidíme, tak se spolu smějeme i maličkostem. A řekla bych, že takové přátelství pro mě znamená více, než v mém věku pomíjivý vztah. 🙂

Každopádně bych řekla, že po rozchodu to chce nějaký čas, než se rozbouřené moře uklidní a až později se dá normálně přátelit. Nikdy to ale nebude fungovat, pokud bude chtít jen jeden..

mojitek

No,můj názor je ten,že pokud jste dotyčného milovala,tak kamarádství není možné.Když někoho milujete,tak koukat se na to jak objímá ,líbá atd někoho jiného je hodně zvláštní..

terry

Ano. Jsme v kontaktu, máme společné známé. Byli jsme společně i letos na horách na Silvestra.

briketka10

ano mám za kamaráda bývalého partnera a nevidím v tom žádný problém, ale taky po delší době až se rozčeří vlny..
a kdyby bylo na mě taky bych sestavila z mých bývalých jednoho „golema“ a měl by ještě na čele šém..
většinou byli moc hodní..

aramah

Tak to nevím nemám zkušenost ale určitě to jde,když se ti dva dokáži domluvit.