Lukasy

Dokázali byste snist něco z toho co on?

https://www.y­outube.com/user/Fo­odForLouis

Ja ještě nevyděl všechny ale některe jsou dost nechutne, takže to neni nic pro slabe povahy.
Ji přejeta zviřata, praseči oči, rozmyxovane mišky, nějake brouky, stonožky, a tak.
Doplňuji:
Ja osobně bych nedal nic i kdybych měl hlad a měl bych za to dostat miliony i když možna něco přejeteho jo kdybych věděl, že z toho nic nechitim za nemoc.

huxa
Ale syrove asi ne :D

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost.

Ani omylem. Stačil mi slimák. Na další „lahůdky“ zvědavá nejsem.

Další odpovědi
beer

Jiná možnost.

Doplňuji:
Toho slimáka může jíst jen totální pitomec ! Slimáci při poranění totiž vylučují odporný obranný sekret, který zvládne jen málo živočichů.
Jinak lze v případě nutnosti najít v přírodě určitě spoustu jiných rostlin i živočichů, se kterými bych rozhodně nepřekonatelné problémy neměl )

M.

Za nic na světě!

Doplňuji:
Dělej něco s češtinou, Bude to lepší jak pro tebe, tak i pro nás.

anonym

Něco ano v připadě nutnosti.

Doplňuji:
Asi tak nějak. Jako pokud by mi někdo nabídnul abych ochutnala, tak bych se nebránila. Jenom bych nevzala do úst tvora, který se ještě hýbe – jedině již zabitého. A v případě hladu bych také neváhala, ale stejně bych raději jedla kůru ze stromů, než bych zabíjela zvířata.

huxa

Ano, ale musel(a) bych z toho něco mit.

Doplňuji:
lišky a zajíce miluju

celestyn1

Za nic na světě!

Doplňuji:
Ne udělalo by se mi špatně…

huxa

sorové vážně ne, lepší jsou pěkně upečené :) jestli jsi ještě neměl, tak doporučuji a také bys měl zkusit jelení guláš

quentos

" rozmyxovane mišky"? Tak to jsem – doslova – ještě nežral

anonym

Já to taky ještě ani „nevyděla“.