Kelt

Dokázali byste se sbalit za jakýchkoli podmínek a vzít si ty nejnutnější věci s sebou?

Máte hodinu na to, abyste si vzali ty nejnutnější věci s sebou. Pochopitelně, že jdete spát a náhle jste vzbuzeni třeba ve 2 :00. Máte malé zavazadlo, prostě klasická evakuace? Budete schopni toto zvládnout, protože víte, kde co máte a co si vezmete s sebou, nebo budete pobíhat nervozně po bytě / domě a lamentovat? Nikomu to nepřeji zažít, ale řekněte na rovinu, jak byste asi dopadli? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…jo, úplně v pohodě, stačí čtvrthodinka, ale jestli se jako malý zavazadlo počítá manželka, tak to nestihnu ani za tejden…

Další odpovědi
Lamalam

Manžel i táta jsou preppeři, evakuační zavazadla a kápezetky mají vždy připravené pro každého člena rodiny.

ivzez

Myslím, že bych to zvládla.