Alesh

Dokázali byste se pomilovat…

… s někým z těch „modifikovaných“, viz http://www.no­vinky.cz/koktej­l/291424-lide-vypadajici-jako-monstra-svym-zjevem-desi-okoli.html
Pokud ano, tak s kým?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ne, díky, nemusím mít všechno.:-) Je to děsný a nepochopitelný. Jak se třeba tihle tvorové líbají, když mají pusy samý cvoček…

Další odpovědi
WeeBear

Ať sobě rovní spí se sobě rovnými. To bude překvapení, až se narodí drobek nepotetovaný – jistě podezření na nevěru. :)

iceT

Asi nee,ale v krajním případě by tomu dal nasadit pytel na hlavu a ještě zavřít oči…jako nemám nic proti ozdobeným lidem,ale čeho je moc…

Ar

Tak jediné co si u těchto lidí dovedu představit je, že by za 5 let mohli taky kandidivat na prezidenta ČR Jestli bude zase kandidovat Vladimír Franz nebuda vypadat jako exot sám.

LejdyTerr

Ani kdyby to byl poslední člověk na světě, nedotkla bych se „toho“

nikolqa.o

V žádném případě. Potkat je někde v noci, tak zahodím vše a beru nohy na ramena. :)

briketka10

s kostkovanou peřinkou :o)