venkovan

Dokázali byste sami nějakou veřejně zaměřenou akci zorganizovat, napsat projekt, získat pro ni obec, veřejnost apod. ?

Doplňuji:
Někdy se dívám na weby různých nadací, obcí i nevládek a je vidět, že mnoho projektů se úspěšně realizuje, a že na ně dokáže přijít veřejnost. Dokonce některé nadace mají podmínku, že musí být v rozpočtu pamatování na nějaké veřejné poděkování (občerstvení při otevření, pamětní deska apod.). A zejména zahraniční komerční společnosti mají svoje programy na pomoc zaměstnanci obcím, nevládkám apod. Takže lecos jde, ale mohlo by toho být víc.

Nejlepší odpověď
anonym

¨já se přiznám že ne,neumím přesvědčovat lidi aby dělali něco čemu nevěří a co nechtějí dělat.Protože kdyby to chtěli udělat sami,nepotřebovali by k tomu žádné akce,ale prostě by šli a udělali to

Další odpovědi
tom004

Ano.
Doplňuji:
Vždy se mezi těmi co organizují, vymýšlejí, připravují, prostě chtějí pro někoho něco udělat, najde pár „zlatokopů“. Chci věřit, že jich je a bude čím dál tím méně. Ale stejně ta práce stojí za to, i když ne vždy se povede tak jak chcete.

Miroslavst

Určitě, nasliboval bych jim hory doly a pak jak je zvykem nic nedal, ale práce by byla hotová.