bolak

Dokázali byste odpustit vlastním rodičům, kdyby svou nezodpovědností způsobili smrt vašeho dítěte?

viz toto

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/249731-babicka-sekala-zahradnim-traktorem-prejela-a-zabila-sve-vnouce.html?ref=os­tatni-clanky

Nejlepší odpověď
johana 56

Velice citlivé téma.Pro rodiče i babičku nebude jednoduché se s tím vyrovnat.

Další odpovědi
Drap

Nedá se určit jak by se člověk zachoval a co by bylo – kdyby .......

hanulka11

Kdo to nezažije neumí se vžít co by bylo ,kdyby se to stalo jemu … není to snadné pro žádnou ze stran – babička s vinou bude žít do smrti .