lerak14

Dokázali byste odolat úplatku? Nebo dali jste někdy obálku?

samozřejme ne prázdnou

Nejlepší odpověď
flodur

Neodolal-berou všichni<>Dal jsem-dávají všichni.

Další odpovědi
GM

Nikdy jsem nevzala ani nedala: Však jsem za to taky nejela do lázní, protože lékařka obálku čekala.

pusso

Dávam nerád,i když jsem vícekrát dal.Když dostanu,potěší mně to,ani né k vůli penězům,ale mám pocit důležitosti.

anonym

Odolá jen mrtvola.Nikdo neodolá,jde vlastně jen o výši sumy.
A nemusí se uplácet jen penězi.
Dal,nadšený jsem nebyl-kdybych nedal,byl bych sice jako M. Dušín,ale bez práce.

gnr54

S určitosti to nevím,ale záleželo by na situaci.Obálku jsem nikdy nedala,protože mám sama málo.

cukrar

je třeba vědět moji cenu a pak vezmu úplatek,
Každý je úplatný, jen se musí vědět kolik.

mažoretka

Dala, i vzala.