Zlatý

Dokázali byste nahustit,prázdnou, bezdušovou pneumatiku běžnou pumpičkou ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdybych musela, jako že nemusím tak ano :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

barbakane, ano-ne,
pokud v tom není chyták, tak určitě. Páč dříve se toto i dělalo. Jenže pokud by ale patky pláště nebyly na správném místě, je problém i s kompresorem.

Jen pozor na přehřátí pumpičky...

Zlatý

Ano, ale plášť musí držet v drážce disku . Tedy nesmí okolo něj utíkat vzduch a nesmí zapadnou (musí těsnit) ventilek. A není od věci kolo hustit nezatížené - tedy na zvedáku a mít pořádnou pumpičku. Minimálně něco jako je nožní či něco podobného co dá víc vzduchu najedno pumpnutí.

Zlatý

.Vím že to je reakce na minulou otázku. Odpověď byla taková, jaká byla otázka. Kolo postupně ušlo. Pokud to tak bylo , lze ji napumpovat . Ona se totiž pneumatika jen tak od disku neodlepí.
Zkus se někdy podívat v pneuservisu jakou silou to musí lis odtrhávat.
Pokud je tam však velká díra a nejde to, normální řidič to pozná během chvilky a nemusí to hodinu pumpovat.
Pak také existují ještě tlakové opravné bombičky( přišlo by to laciněji než odtah), nebo samotné bombičky se vzduchem.
Mohl jsi to poradit.

Pokročilý

Včera jsem se o to snažila asi hodinu - s pneumatikou to absolutně nehnulo. Veškerý vzduch, který jsem do pneumatiky foukla, okamžitě vyšel ven v místě dotku pneumatiky a ráfku.

Stříbrný

jde to,souhlasím s venkovanem.
Ovšem já to mám jednodušší ikdybych píchnul všech 8 kol( Tatra 813 8x8) tak je kompresor zvládne foukat za jizdy.
Kompresor je tak výkonný že zvládne foukat všechna kola i pokud by bylo každý z nich prostřelelno 12 kulkami ze samoplau..Nikdy jsem to sice nezkoušel ale prý to je pravda a dost se o tom i píše.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Vím že to je reakce na minulou otázku. Odpověď byla taková, jaká byla otázka. Kolo postupně ušlo. Pokud to tak bylo , lze ji napumpovat . Ona se totiž pneumatika jen tak od disku neodlepí.
Zkus se někdy podívat v pneuservisu jakou silou to musí lis odtrhávat.
Pokud je tam však velká díra a nejde to, normální řidič to pozná během chvilky a nemusí to hodinu pumpovat.
Pak také existují ještě tlakové opravné bombičky( přišlo by to laciněji než odtah), nebo samotné bombičky se vzduchem.
Mohl jsi to poradit.

Zlatý

barbakan

Cukrar,není v tom chyták,jen obdivuji,že to někdo dokáže,napumpovat pneu,když je odlepená od ráfku.

Zlatý

venkovan

Ne vždy se od disku odlepí.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 625
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.