Avatar uživatele
anonym

Dokázali byste nahustit,prázdnou, bezdušovou pneumatiku běžnou pumpičkou ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, anonym, Mia.F před 4263 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Kdybych musela, jako že nemusím tak ano 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

barbakane, ano-ne,
pokud v tom není chyták, tak určitě. Páč dříve se toto i dělalo. Jenže pokud by ale patky pláště nebyly na správném místě, je problém i s kompresorem.

Jen pozor na přehřátí pumpičky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Ano, ale plášť musí držet v drážce disku . Tedy nesmí okolo něj utíkat vzduch a nesmí zapadnou (musí těsnit) ventilek. A není od věci kolo hustit nezatížené – tedy na zvedáku a mít pořádnou pumpičku. Minimálně něco jako je nožní či něco podobného co dá víc vzduchu najedno pumpnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

.Vím že to je reakce na minulou otázku. Odpověď byla taková, jaká byla otázka. Kolo postupně ušlo. Pokud to tak bylo , lze ji napumpovat . Ona se totiž pneumatika jen tak od disku neodlepí.
Zkus se někdy podívat v pneuservisu jakou silou to musí lis odtrhávat.
Pokud je tam však velká díra a nejde to, normální řidič to pozná během chvilky a nemusí to hodinu pumpovat.
Pak také existují ještě tlakové opravné bombičky( přišlo by to laciněji než odtah), nebo samotné bombičky se vzduchem.
Mohl jsi to poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mia.F

Včera jsem se o to snažila asi hodinu – s pneumatikou to absolutně nehnulo. Veškerý vzduch, který jsem do pneumatiky foukla, okamžitě vyšel ven v místě dotku pneumatiky a ráfku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jde to,souhlasím s venkovanem.
Ovšem já to mám jednodušší ikdybych píchnul všech 8 kol( Tatra 813 8×8) tak je kompresor zvládne foukat za jizdy.
Kompresor je tak výkonný že zvládne foukat všechna kola i pokud by bylo každý z nich prostřelelno 12 kulkami ze samoplau..Nikdy jsem to sice nezkoušel ale prý to je pravda a dost se o tom i píše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1927 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Vím že to je reakce na minulou otázku. Odpověď byla taková, jaká byla otázka. Kolo postupně ušlo. Pokud to tak bylo , lze ji napumpovat . Ona se totiž pneumatika jen tak od disku neodlepí.
Zkus se někdy podívat v pneuservisu jakou silou to musí lis odtrhávat.
Pokud je tam však velká díra a nejde to, normální řidič to pozná během chvilky a nemusí to hodinu pumpovat.
Pak také existují ještě tlakové opravné bombičky( přišlo by to laciněji než odtah), nebo samotné bombičky se vzduchem.
Mohl jsi to poradit.

před 4263 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Cukrar,není v tom chyták,jen obdivuji,že to někdo dokáže,napumpovat pneu,když je odlepená od ráfku.

před 4263 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

Ne vždy se od disku odlepí.

před 4263 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek