monkey

Dokázali by jste přežít na ostrově sami z holým zadkem?

malý pustý ostrov,žádný net,mobil zkrátka nic elektronického.co si ulovíš nebo nazbíráš sníš a jsi sam-sama.
totálně odříznutý člověk od světa.
jak dlouho by jste dokázali přežít?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je dobrá otázka.
Myslím si, že ano, ale nevím jak dlouho. Pokud bych byl sám, bylo by to velmi velmi těžké, na druhou stranu pokud by bylo více lidí, taky by to bylo těžké-ponorková nemoc.
Opravdu nevím.

Další odpovědi
dagry

Tak, ikdyž jsem víceméně samotářka a nevyhledávám společnost, přesto bych sama na pustém ostrově teda zůstat nechtěla. Navíc mám moc bujnou fantazii, takže se soumrakem a následnou tmou bych při jakémkoliv zašustnutí či prasknutí čehokoliv byla polomrtvá strachy.

led

Asi by som sa musela vrátiť do čias mladosti.
Pokiaľ by na ostrove niečo tieklo, rástlo, behalo, lietalo a plavilo sa, snáď by som od hladu a smädu nezahynula. Psychicky, to je už horšie. Ale aspoň raz ročne mi, prosím, pošlite otázky a odpovede. Ďakujem
PS.
Miroslave, a čo nočné hovory v stredu? Nebudú vám chýbať? 🙂

hanulka11

Já bych to nechtěla zažít, já mám ráda lidi,společnost a myslím,že bych tam umřela strachy a steskem.Holý zadek by mi až tak nevadil .