dodole

Dokázali by jste přestat jíst sladké? Já tedy ne :)

Přijde mi to divné.Každý dne spořádám strašně moc sladkého.Nevíte jak s tím přestat?Opravdu moc prosím už mě to štve ☹

Nejlepší odpověď
beer

Tak čokolády, bonbóny, dortičky, zmrzliny a podobný věci vůbec nemusím. Pravda, jednou do roka i dýl dostanu třeba neodolatelnou chuť na zmrzku a tak si ji, cukrovka-necukrovka, dám a mám zase dloooouho pokoj ))
Některé sladké ovoce ale jím, třeba nektarinky, ananas – ale obejdu se.
Já ti rozhodně tedy neporadím, sorry ))

Spíš bych potřeboval poradit jak se škopkem (pivo), ten si teda nevodřeknu – šmakuje mně jak tobě to sladký )))

Další odpovědi
dědapetr

Tady také pár odpovědí.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazete-si-odrict-sladke-iv

hanulka11

Taky bych bez něj nemohla být.Některý den to jde -nemusím ho mít, ale jak si uvědomím, že jsem neměla -musím zkrátka aspoň kousek, aspoň ovoce .
Myslím, že je to závislost

SINGO

A teď si představte lidi s cukrovkou…. Pro některé asi utrpení…

K otázce: zas tak často ho nejím takže dokázal.

arygnoc

vůbec nejím sladké, cukr ani doma nemám (kecám, ty malé sáčky, které dostanu ke kávě v hospodě, doma odkládám – používám je při vaření – např. omáček).