Zlatý

Dokázali by jste plavat, kdyby Vám někdo svázal ruce a nohy ? (myslím pro svojí sebezáchranu)

Přečtěte si 2 roky starý čláhnek o jednom šikovném číňanovi http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

velice jednoduse a vydrzel bych i pomerne dlouhou dobu.....

Další odpovědi:

Zlatý

Stačí, keď si vyskúšate prácu vodných záchranárov a hneď vás takéto "zastaralé" myšlienky prejdú.
Skúste plávať ako ryba, ak viete pohybovať telom a hlavne správne dýchať, zistíte, že ruky môžte používať aj na iné účely (napríklad holiť sa)

Bronzový

Tak ono dává docela smysl, že se každý bude snažit přežít jak bude možné, asi se nenechám jen tak potopit pod hladinu...

Bronzový

záleží jak dlouho a v jakých podmínkách v 8mi metrových vlnách asi ne - jinak umím dobře splývat na znak .... takže asi jo
Doplňuji:
já být vámi tak bych skusil SEALs výcvik .....

Stříbrný

jo ke dnu umí plavat každý,nicméně dobrý způsob jak vyhnat hasiče na výjezd.

Pokročilý

Dokazala, ale ne moc dlouho.. Co mas porad s tim plavanim?:D vzdyt to neni tak tezky..:D

Pokročilý

A zase to plavání... Hele, to nevím. Ale asi kdyby mi šlo o život, tak bych se snažila, co nejvíce by to šlo..

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Michal,ak trochu sledujete problematiku vodných záchranárov, tak si všimnite že zviazanie rúk i nôh je súčasť výcviku morských záchranárov. Je to prave kvôli tomu, aby sa naučili telom prispôsobovať vode a ruky mohli používať na zachraňovanie.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.