Michal Kole

Dokázali by jste plavat, kdyby Vám někdo svázal ruce a nohy ? (myslím pro svojí sebezáchranu)

Přečtěte si 2 roky starý čláhnek o jednom šikovném číňanovi http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211062-plavani-se-svazanyma-rukama-a-nohama-cinan-objevil-novy-styl.html

Nejlepší odpověď
badisko

velice jednoduse a vydrzel bych i pomerne dlouhou dobu.....

Další odpovědi
led

Stačí, keď si vyskúšate prácu vodných záchranárov a hneď vás takéto „zastaralé“ myšlienky prejdú.
Skúste plávať ako ryba, ak viete pohybovať telom a hlavne správne dýchať, zistíte, že ruky môžte používať aj na iné účely (napríklad holiť sa)

M.

Tak ono dává docela smysl, že se každý bude snažit přežít jak bude možné, asi se nenechám jen tak potopit pod hladinu…

BANAN93

záleží jak dlouho a v jakých podmínkách v 8mi metrových vlnách asi ne – jinak umím dobře splývat na znak … takže asi jo
Doplňuji:
já být vámi tak bych skusil SEALs výcvik .....

honza19hk

jo ke dnu umí plavat každý,nicméně dobrý způsob jak vyhnat hasiče na výjezd.

VIKTORIÁ

Dokazala, ale ne moc dlouho.. Co mas porad s tim plavanim?:D vzdyt to neni tak tezky..:D

Natty*

A zase to plavání… Hele, to nevím. Ale asi kdyby mi šlo o život, tak bych se snažila, co nejvíce by to šlo..

led

Michal,ak trochu sledujete problematiku vodných záchranárov, tak si všimnite že zviazanie rúk i nôh je súčasť výcviku morských záchranárov. Je to prave kvôli tomu, aby sa naučili telom prispôsobovať vode a ruky mohli používať na zachraňovanie.