Avatar uživatele
Michal Kole

Dokázali by jste plavat, kdyby Vám někdo svázal ruce a nohy ? (myslím pro svojí sebezáchranu)

Přečtěte si 2 roky starý čláhnek o jednom šikovném číňanovi http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211062-plavani-se-svazanyma-rukama-a-nohama-cinan-objevil-novy-styl.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

velice jednoduse a vydrzel bych i pomerne dlouhou dobu.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Stačí, keď si vyskúšate prácu vodných záchranárov a hneď vás takéto „zastaralé“ myšlienky prejdú.
Skúste plávať ako ryba, ak viete pohybovať telom a hlavne správne dýchať, zistíte, že ruky môžte používať aj na iné účely (napríklad holiť sa)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Tak ono dává docela smysl, že se každý bude snažit přežít jak bude možné, asi se nenechám jen tak potopit pod hladinu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

záleží jak dlouho a v jakých podmínkách v 8mi metrových vlnách asi ne – jinak umím dobře splývat na znak … takže asi jo
Doplňuji:
já být vámi tak bych skusil SEALs výcvik .....

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jo ke dnu umí plavat každý,nicméně dobrý způsob jak vyhnat hasiče na výjezd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Dokazala, ale ne moc dlouho.. Co mas porad s tim plavanim?:D vzdyt to neni tak tezky..:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

A zase to plavání… Hele, to nevím. Ale asi kdyby mi šlo o život, tak bych se snažila, co nejvíce by to šlo..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Michal,ak trochu sledujete problematiku vodných záchranárov, tak si všimnite že zviazanie rúk i nôh je súčasť výcviku morských záchranárov. Je to prave kvôli tomu, aby sa naučili telom prispôsobovať vode a ruky mohli používať na zachraňovanie.

před 4122 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek