bolak

Dokázal by někdo ze zde přítomných uživatelů vytvořit program, který by ukládal adresy otázek podle zvolených požadavků?

Například by si tam člověk nastavil otázky které mají 5 hvězdiček a více, nebo otázky které obsahují více jak 10 diskuzních příspěvků, otázky kde odpovídá určitý uživatel který mě má bloknutého a kterého z toho důvodu nemohu následovat a nebo i otázky, které obsahují vybrané klíčové slovo, protože poradna jich povoluje maximálně 10 a navíc se do toho nezapočítávají diskuze a odpovědi. U takovýchhle otázek, aby ten program zkopíroval URL. Já vím že hodně toho dokáže google, to už jsem si tam naklikal pár věcí které používám když jsem delší dobu pryč, tak abych měl pak přehled, co se tu odehrálo, třeba:

Nejzajímavější otázky za poslední měsíc > https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=jak+se+si­te:odpovedi.cz&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#q=%22Ozna%C4%8Dit+o­t%C3%A1zku+ja­ko+zaj%C3%ADma­vou+10..99%22++si­te:odpovedi.cz&cli­ent=opera&hs=3iM&ch­annel=suggest&tbs=qdr:m&­psj=1&ei=wsSkUd­PVAsOxOZzSgWg&star­t=10&sa=N&bav=on­.2,or.r_cp.r_qf­.&bvm=bv.47008514,d­.ZWU&fp=e9aed99bfdf8104­7&biw=1887&bih=932
Největší diskuze za poslední měsíc > https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=%2220..150+p%C5%99­%C3%ADsp%C4%9Bvk%C­5%AF%22+site:od­povedi.cz&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#client=o­pera&hs=VS4&ch­annel=suggest&tbs=qdr:m&­sclient=psy-ab&q=%2220..999+p%C5%99­%C3%ADsp%C4%9Bvk%C­5%AF%22+site:od­povedi.cz&oq=%2220­..999+p%C5%99­%C3%ADsp%C4%9Bvk%C­5%AF%22+site:od­povedi.cz&gs_l=ser­p.3...21175.21687­.1.22623.3.3.0­.0.0.0.88.256­.3.3.0...0.0.­..1c.1.14.ser­p.rozgt8Vjc34&psj­=1&bav=on.2,or­.r_cp.r_qf.&bvm=bv­.47008514,d.ZG4&fp=2cd2­e906d41e3bed&biw=1887&bi­h=932
Nejvíc palců > https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=palec+si­te:+odpovedi.cz&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#client=o­pera&hs=uk4&ch­annel=suggest&tbs=qdr:m&­sclient=psy-ab&q=%22Ud%C4­%9Blit+odpov%C4%9Bdi+­palec+15..99%22+si­te:odpovedi.cz&oq=%22Ud­%C4%9Blit+odpov%C4%9Bdi+­palec+15..99%22+si­te:odpovedi.cz&gs_l=ser­p.3...6044.6069­.6.6373.2.2.0­.0.0.1.184.298­.0j2.2.0...0.0­...1c.1.14.ser­p.XZ0kirTTgJg&psj=1&­bav=on.2,or.r_cp­.r_qf.&bvm=bv­.47008514,d.ZWU&fp=2cd2­e906d41e3bed&biw=1887&bi­h=932
Nejvíc nominací > https://www.go­ogle.com/#q=%22N­ominace:+5..99%22++si­te:odpovedi.cz&sou­rce=lnt&tbs=qdr:m&sa=X&p­sj=1&ei=le2kU­aaPGKbF7AbL4Y­HABA&ved=0CBsQ­pwUoBA&bav=on­.2,or.r_cp.r_qf­.&bvm=bv.47008514,d­.ZWU&fp=2cd2e906d41e3bed­&biw=1887&bih=932

atd., ale přece jenom všechno přes google vyhledat nejde, a nebo jde, ale velice složitě. Tak jestli by někdo dokázal něco podobného zplodit.

Odpovědi
anonym

Už se zase chceš plést adminovi do práce? Tak proč mu dotaz neadresuješ přímo?

anonym

Ano složité to není, vybereš si pomocí Visual Basic a XML Parser tuto stránku a normální je rozpársuješ, a pomocí podmínek vykonáš příkaz.

Pepa88

Tak problém přirozeně není…

Ale pokud chceš fušovat adminovi do řemesla, doporučuji spíše snažit se prosadit palce dolů, protože to co tu někteří předváví a bez elementární znalosti problematiky posílají odkazy, které nejsou vůbec k věci (a ovce dávají palečky nahoru)…
Doplňuji:
A nemusím chodit daleko, pár minut a už jsem našel nesmysl: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-operacni-pamet-ma-clovek?podobna=1

Doporučená je odpověď, která je nesmysl, protože mozek má nulovou operační paměť (jak je správno napsáno v jedné z odpovědí). Takže mást lidi, místo odpovídat, chjo…

bolak

ocko: protože to není dotaz na admina ale na místní uživatele, asi jsi to nějak nepochopila.. jinak tvoje odpověď není odpověď, všimla sis toho?

l564: a pustíš se do toho? :) já myslím že spousta uživatelů by ti bylo vděčno.. já vím že za vděčnost si nic nekoupíš, ale někomu to stačí..

IQ tykve

Pokud odpověď ocko, není odpovědí na danou otázku, je to podle kodexu ´, nepřípustné ! Doporučuji nahlásit!

bolak

Pepa88: Palce dolů nejsou dobrej nápad, sem se to prostě nehodí. Jak už jsem psal včera, tady se lidi mstěj, a palce dolů, to by byl volej do vohně.

annas

Ad bolak. Máš pravdu, červené palcování , které bylo zavedené v počátku Odpovědí, se neosvědčilo .. důvody je snadné pochopit …

Podívala jsem se na diskuzi podle vloženého odkazu. Děkuji za názory i ostatním… Když čtu diskuzi zpětně, uvědomuji si, kolik lží a polopravd je v ní napsané … jenže … stále mnozí „tleskají“ … vypovídá to jen a jen o nich ..... zbývá jen jediné: vydat se dál 🙂