eruru

Dokázal by mi někdo jednoduše vysvětlit pojem systémová sázka ve sportce či loterii? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mosoj

Jedná se o tzv. „rozpis“ kdy si vybereš na př. 12 čísel ze všech ( nebo jiné množství) a vsadíš rozpis na tyto čísla. Každý rozpis dává záruku na nějakou ! výhru pokud se vylosovaná čísla trefí do těchto rezepsaných a vsazených čísel. Kolik čísel musíš uhodnout z těch vsazených a jakou máš zaručenou výhru záleží na tom rozpisu. Čím větší pravděpodobnost tím dražší rozpis.

Na př. 4 čísla vylosovaná se trefí do těch rozepsaných a použitý rozpis zaručuje v tomto případě na př. dvě pátá pořadí. Kolik čeho bude, záleží na podrobnosti rozpisu a tím i ceně za vsazení.