lenisek01234

Dokázal by člověk,který má v 7.třídě čtyři 3 na vysvědčení udělat výšku?

Nejlepší odpověď
Mapel

Nejsou důležité známky, ale znalosti. Když někdo není na jazyky, tak to prostě nejde, ale to neznamená, že nemůže být zdatný technik nebo programátor. Hlavně si vybrat co tě chytne.

Další odpovědi
mosoj

No jé je. Jenom nevím kdy by skončil studium když bude dělat každej ročník 3 x.
Nevím jak na právech v Plzni. Možná že tam by to šlo, ale jako právníka bych tě nechtěl.

Drap

Pokud nemá nějaké vážné onemocnění, které by mu v tom bránilo a chtěl by, tak neni důvod proč by to neměl zvládnout. V každém případě by však asi musel přidat v učení.

bolak

Na základce jsme měli kámoše, ten míval na výzo i 4ky, a to se učil denně, narozdíl od bolaka, kterej se neučil nikdy a měl známky příkladné. Oba přátelé se přihlásili na stejnou školu, chystalo se na příjmačky za 14 dní. Kamarád zavřenej 12 hodin denně nad knihama, bolak zavřenej dvanáct hodin denně v hospodě pod pípou. Na testech bolak ztratil asi 8 bodů, kamarád prošel o jeden bod. Na střední se pak karta obrátila. bolak jel stale svým stylem, a podle toho to pak vypadalo :) , kamarád byl zvyklej se denně dřít, tudíž známky si udržoval na celkem slušný úrovni.

A pointa celého příběhu?

Tak to fakt nevim, říkám né, že sem sotva prolez střední!

zeptejte se kamaráda…