Monyszek

Dojdou přídavky?

Chtěla jsem se zeptat, když nám přišel dopis z úřadu s papírem na potvrzení o studiu, aby nám přicházeli přídavky a půjdeme jej odevzdat v pondělí a následující den (9.10.2012)by měli přijít. Dojdou tedy, když ještě není odevzdané to potvrzení?

Nejlepší odpověď
anonym

S veškerými dávkami je problém s včasným doručováním. Bylo to v pátek ve zpravodajství. Ty vaše vám mohou vyplatit zpětně následující měsíc.

Další odpovědi
Drap

To ti nikdo zodpovědně tady nedokáže říct. Ale toho času už opravdu moc neni.