dospělý

Dojde a za jak dlouho ke srůstu štíplé kosti???

zajímalo by mne zda li dojde a za jak dlouho ke srůstu štíplé kosti . Děkuji za odpověď. Syn hraje hokej a nevím , za jak dlouho a jestli vůbec bude moci hrát

Odpovědi
Greneia

To je různé, záleží na organismu, každý je jiný, ale mohu Vás ubezpečit, že štíplá kost se hojí poměrně pomalu. Někomu se může hojit týden a u někoho trvat i několik měsíců. Pro podporu kostí, pro urychlení – pokud mohu doporučit, tak OK Beta+ – český bylinný produkt.

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/ok-beta-/