Unka

Dohoda o provedení práce???

Dostala jsem dohodu o provedení práce. Zajímá mě jestli mi zaměstnavatel bude platit sociální a zdravotní pojištění???

Nejlepší odpověď
anonym

v tomto pripade nejspis ne je to dohoda o provedeni prace jako jednorazove,ne jako dlouhodoby uvazek o zamestnani

Další odpovědi
standa

..upřesňuji lehce nejsitou odpověď buraka:

ROZHODNĚ se u dohod o provedení práce žádné pojištění neodvádí.

colombo3

V této dohodě určitě ne, jen v dohodě o pracovní činnosti, v této dohodě se sráží jen 15% z hrubé mzdy a dost.Jinak je to jako brigáda,přivý­dělek,na 150 h ročně,takže můžete taky dělat jen 2 dny v měsíci.Když Vás budou potřebovat,za­volaji.Jinak s touto dohodou nedostanete ani peníze na ruku,jen ve výplatním termínu,tam jo-pokladnou,nebo na účet.Abyste věděl-a,tak musíte podepsat „docházkový list“ a Váš manažer ho podepsat a v něm se dozvíte, jak budete „příští"měsíc chodit.Když Vám ho nedá, tak nic nebude-žádná výplata a nezbude než čekat, doporučuji si najít ještě další "brigádu“,toto se hodí při zaměstnání,už jsem psala,přivýdělek.

colombo3

buráku, sbíráš bodíky? To co píšeš,abys jiným poradil jsou jen tvoje doměnky.?A rada žádná, to cos tam napsal je pitomost jak „stehno“,toto není zaměstnání, a jednorázově je co? To je taky kravina. Ale „rychle“,struč­ně,aktuálně,", ať je to blbost jaká chce, žejo,jak ty lidi se potom maji orientovat v odpovědích,když se nic nedovědi? Oni píšou,aby se dozvěděli,protože si nevědi rady, to tě netrklo? chytráku?