Avatar uživatele
Unka

Dohoda o provedení práce???

Dostala jsem dohodu o provedení práce. Zajímá mě jestli mi zaměstnavatel bude platit sociální a zdravotní pojištění???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, Jahoda, anonym před 4988 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

v tomto pripade nejspis ne je to dohoda o provedeni prace jako jednorazove,ne jako dlouhodoby uvazek o zamestnani

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

..upřesňuji lehce nejsitou odpověď buraka:

ROZHODNĚ se u dohod o provedení práce žádné pojištění neodvádí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
colombo3

V této dohodě určitě ne, jen v dohodě o pracovní činnosti, v této dohodě se sráží jen 15% z hrubé mzdy a dost.Jinak je to jako brigáda,přivý­dělek,na 150 h ročně,takže můžete taky dělat jen 2 dny v měsíci.Když Vás budou potřebovat,za­volaji.Jinak s touto dohodou nedostanete ani peníze na ruku,jen ve výplatním termínu,tam jo-pokladnou,nebo na účet.Abyste věděl-a,tak musíte podepsat „docházkový list“ a Váš manažer ho podepsat a v něm se dozvíte, jak budete „příští"měsíc chodit.Když Vám ho nedá, tak nic nebude-žádná výplata a nezbude než čekat, doporučuji si najít ještě další "brigádu“,toto se hodí při zaměstnání,už jsem psala,přivýdělek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
colombo3

buráku, sbíráš bodíky? To co píšeš,abys jiným poradil jsou jen tvoje doměnky.?A rada žádná, to cos tam napsal je pitomost jak „stehno“,toto není zaměstnání, a jednorázově je co? To je taky kravina. Ale „rychle“,struč­ně,aktuálně,", ať je to blbost jaká chce, žejo,jak ty lidi se potom maji orientovat v odpovědích,když se nic nedovědi? Oni píšou,aby se dozvěděli,protože si nevědi rady, to tě netrklo? chytráku?

před 4960 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek