Dohoda o provedení práce???

Dostala jsem dohodu o provedení práce. Zajímá mě jestli mi zaměstnavatel bude platit sociální a zdravotní pojištění???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

v tomto pripade nejspis ne je to dohoda o provedeni prace jako jednorazove,ne jako dlouhodoby uvazek o zamestnani

Další odpovědi:

Zlatý

..upřesňuji lehce nejsitou odpověď buraka:

ROZHODNĚ se u dohod o provedení práce žádné pojištění neodvádí.

V této dohodě určitě ne, jen v dohodě o pracovní činnosti, v této dohodě se sráží jen 15% z hrubé mzdy a dost.Jinak je to jako brigáda,přivýdělek,na 150 h ročně,takže můžete taky dělat jen 2 dny v měsíci.Když Vás budou potřebovat,zavolaji.Jinak s touto dohodou nedostanete ani peníze na ruku,jen ve výplatním termínu,tam jo-pokladnou,nebo na účet.Abyste věděl-a,tak musíte podepsat "docházkový list" a Váš manažer ho podepsat a v něm se dozvíte, jak budete "příští"měsíc chodit.Když Vám ho nedá, tak nic nebude-žádná výplata a nezbude než čekat, doporučuji si najít ještě další "brigádu",toto se hodí při zaměstnání,už jsem psala,přivýdělek.

Diskuze k otázce

colombo3

buráku, sbíráš bodíky? To co píšeš,abys jiným poradil jsou jen tvoje doměnky.?A rada žádná, to cos tam napsal je pitomost jak "stehno",toto není zaměstnání, a jednorázově je co? To je taky kravina. Ale "rychle",stručně,aktuálně,", ať je to blbost jaká chce, žejo,jak ty lidi se potom maji orientovat v odpovědích,když se nic nedovědi? Oni píšou,aby se dozvěděli,protože si nevědi rady, to tě netrklo? chytráku?

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.