Dodržujete varování v bio přepovědí ?

Dnes je stupeň číslo dvě – střední zátěž a pokud je trojka, seknete tužkou, lopatou a jdete domů ?!

Nejlepší odpověď
beer

Nikdy jsem nepozoroval, že má pro můj organizmus smysl sledovat biopředpověď. Navíc jsem přesvědčen, že já už znám svoje „tělíčko“ líp, než kdosi kdesi a vím nejlépe jak se kdy chovat ))
Tedy nesleduji, varování nepotřebuji.

Další odpovědi
Drap

Nkdy. Ani ji nesleduji. Za mých mladých let, žádná bio předpověď nebyla a taky nikomu nescházela.

pusinka50

Neseknu ani tužkou ani lopatou, nesleduji to, ale bio předpověď na mě působí a většinou až posléze, kdy mi ten den není dobře, se dozvím, že byla na stupni „3“

honza19hk

k čemu by mi to bylo.Mě je dobře a je jedno jestli něco někde kopu nebo sedím u počítače. Takže i kdyby byla nějaká trojka nevím přoč bych měl seknout lopatou a jít domů.

Lukáš Rusek

ne blbost jenom starým lidem to vadí bio zátěž třeba že skolabují