Avatar uživatele
láďa1

Dodržujete rychlost v obci(50 km!!!!­)Ale prosím pravdu!Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ne

Snažím sa, ale mám na bicykli problém, nie a nie na chodníku dosiahnúť takú rýchlosť. Stále mi tam zavadzajú chodci a kočíky. Čo tam majú čo robiť, keď idem JA!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Ano

Dodržuji a to s rezervou, 50 km / 2h nemám totiž auto, moto jenom kolo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Ne

Mezi domy ano, ale kde je přehledno, nikde nikdo, tak se neuhlídám a jedu i víc. Ale přes šedesát už zas ne. Nejsem ten typ, co jezdí všude stovkou, obec neobec a ná dálnici dvě stě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ano

bezvýhradně dodržuji… možná je to tak i proto, že všude kudy jezdím mají takové ty měřiče rychlosti spolu s kamerou :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

V noci,kde to znám jezdím trošičku rychleji,ale přes den dodržuji rychlost jak v obci,tak i mimo ni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Odpovídám sice ne, ale dodržuji jak kdy.Pokud auto přede mnou jede padesát, přizpůsobím se a jedu za ním.Pokud jedu jako první, mám tam trochu nad padesát (ručičku držím kousek pod šedesátkou).Ale když jedu z odpolední (což znamená po desáté večer)tak tam mám 70km, ale zase musím vědět v jaké obci.Po městě 50 a po vesnicích 70(protože ve městě je na silnicích více lidí než na vesnici).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ano

Poctivě řečeno,jak kdy.Tipnul bych to tak 90/10.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ano

Ano dodržuji,málo kdy se zapomenu.Jezdím v obci asi jako jediný nejpomaleji a všichni mě míjejí a předjíždějí.To je právě problém tohoto národa: nedisciplinova­nost.Jednou ten zákon je,není to bezdůvodně,tak proč bych měl nad ním pochybovat?Má to svůj význam.Nechápu proč si někteří myslí,že tak mají jezdit ostatní a pro něho to neplatí,že on je výjimka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tara48

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ne

Já dodržuji rychlost zpíž někdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ne

Neřídím…:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek