Pokročilý

Dodržujete rychlost v obci(50 km!!!!)Ale prosím pravdu!Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 36% Ne 64%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne

Snažím sa, ale mám na bicykli problém, nie a nie na chodníku dosiahnúť takú rýchlosť. Stále mi tam zavadzajú chodci a kočíky. Čo tam majú čo robiť, keď idem JA!

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano

Dodržuji a to s rezervou, 50 km / 2h nemám totiž auto, moto jenom kolo.

Zlatý

Ne

Mezi domy ano, ale kde je přehledno, nikde nikdo, tak se neuhlídám a jedu i víc. Ale přes šedesát už zas ne. Nejsem ten typ, co jezdí všude stovkou, obec neobec a ná dálnici dvě stě.

Stříbrný

Ano

bezvýhradně dodržuji... možná je to tak i proto, že všude kudy jezdím mají takové ty měřiče rychlosti spolu s kamerou :D

Zlatý

Ne

V noci,kde to znám jezdím trošičku rychleji,ale přes den dodržuji rychlost jak v obci,tak i mimo ni.

Stříbrný

Ne

Odpovídám sice ne, ale dodržuji jak kdy.Pokud auto přede mnou jede padesát, přizpůsobím se a jedu za ním.Pokud jedu jako první, mám tam trochu nad padesát (ručičku držím kousek pod šedesátkou).Ale když jedu z odpolední (což znamená po desáté večer)tak tam mám 70km, ale zase musím vědět v jaké obci.Po městě 50 a po vesnicích 70(protože ve městě je na silnicích více lidí než na vesnici).

Zlatý

Ano

Poctivě řečeno,jak kdy.Tipnul bych to tak 90/10.

Bronzový

Ano

Ano dodržuji,málo kdy se zapomenu.Jezdím v obci asi jako jediný nejpomaleji a všichni mě míjejí a předjíždějí.To je právě problém tohoto národa: nedisciplinovanost.Jednou ten zákon je,není to bezdůvodně,tak proč bych měl nad ním pochybovat?Má to svůj význam.Nechápu proč si někteří myslí,že tak mají jezdit ostatní a pro něho to neplatí,že on je výjimka.

Ne

Pokročilý

Ne

Já dodržuji rychlost zpíž někdy.

Bronzový

Ne

Neřídím...:D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.