Dodržujete půst na Štědrý den a pokud ne,co jíte v průběhu tohoto dne ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Ráno : vánočka,čaj
V poledne : čočková polévka
Večer : Rybí polívka, smažený kapr salát

Další odpovědi
briketka10

ne, dělám salát a klobásky tak si dám, ještě pár kokosek, večer jdu k sestře, tam se dorazím..

hanny 2

Půst nedržím,jím na co mám chuť,ale moc ne,abych měla místo v žaludku na štědrovečerní večeři.
Když jsem byla malá,tak jsme vždycky před vánocemi zabíjeli prase,takže se na to u nás moc nehrálo.

MILAN1961

úplně normálně jím na co mám chut a to zlatý prase vidím v televizy v reklamě